Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Cem Kılıç (Cem Kılıç)

Cem Kılıç

Doğum Yeri : Ankara

Doğum Tarihi : 4 Ocak 1978

Eğitim : American Alfred Univercity-medya iletişim

Hakkında : Türkiye onu "Ekmek Teknesi" dizisinin bıçkın delikanlısı “Korkut” olarak tanıdı. “Lan Jale” ile başlayan sevgiliye iltifatları pek çok romantiğin diline dolandı. Cem Kılıç, “Sıcak Saatler”, “Çılgın Bediş”, “Mavi Düşler” , “Hayat Bağları”, “Okul”, “Limonata”, “Çapkın”, “Ah Polis Olsam” gibi pek çok dizi ve filmde rol almıştır. Cem Kılıç oyunculuğunun yanı sıra gece klüplerinde sahneye çıkıp şarkı söylemektedir. "Dinle Sevgili" dizisinde Mehmet karakterini oynamıştır.

Resimlersinemaagresif

13 Temmuz 2016 13:14

Her ne kadar çok haz etmesem de oyunculuğunu beğenmişimdir. Doksanlardan bu yana irili ufaklı birçok rolde gördüğümüz Cem Kılıç bu güne kadar gerek başrol olsun, gerek ikinci üçüncü adam olsun birbirinden değişik rollere imza atmış yetenekli bir oyuncudur . Bazen iyi ,bazen kötü ,bazen ise komiktir.O yıllardan bugüne istikrarla gelmesi de ayrı bir başarı. Malum bir çok oyuncu silinip gitti piyasadan doksanlardan bu yana ama O bugüne kadar gelmeyi başarabildi. Ekmek Teknesinde ki mahallenin bıçkın delikanlısı Korkut rolü 10 numaraydı. Sevgilisi Jale'ye lan Jale demesi unutulmazdır. Bican rolünde oynayan Kerim Yağcı ile aralarında ki uyumları da süperdi ayrıca. Dinle Sevgili de ki Mehmet rolü ile romantik adam rolünde de çok beğenmiştim .Allah yolunu açık etsin.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

14 Eylül 2014 13:11

Meleklerin mucizesi filminde komik espirili arkadaş rolünde çok iyiydi nerdeyse filmi tek başına sırtlamış ekmek teknesinden beri küçük büyük her rolde başarılı kendisini yeni komedi filmi ve sitcom dizilerinde görmek isteriz.

Cevap Yaz

bltszlk

18 Ocak 2011 12:28

 Cem Kılıç 'Geniş Aile' dizisinde geçen bölümde Korhan olarak dizide oynadı.Oyunculuğu ,karizması muhteşem.Her rolün hakkını veriyor.Kendisine başarılar dilerim.

Cevap Yaz

fdts

21 Aralık 2009 11:41

çok başarılı oyuncu rolünün hakkını sonuna kadar veriyor.

Cevap Yaz

busrap

4 Eylül 2008 13:57

çok başarılı bu arada yorumumu doğum gününde yazıyorum kutlu olsn =)

Cevap Yaz

Buket Tuba

20 Ağustos 2008 21:19

SÜPER KARİZMA BİR OYUNCU...........

Cevap Yaz

Halil Güneşli

5 Temmuz 2008 18:10

cem kılıç tartışmasız başarısız bir oyuncudur. oynadığı hayal ve gerçek dizisi gerçektende ona layık bir diziydi.  keşke yayından kalkmasaydıda herkeslere gösterseydi ne kadar kötü bir oyuncu olduğunu, aslında pulsar dizisindede görmek isteriz. onu evet evet pulsar kadar başarısız ve basit proje tam cem kılıça göre

Cevap Yaz

cerenn

7 Ekim 2007 06:38

sana gelen her projeyi kabul etmek zorunda degilsin . kendine gel we guzel bi projede kendini ispatla

Cevap Yaz

nkenis

5 Eylül 2007 09:25

EKMEK TEKNESİ gibi şahane bir dizideki muhteşem bir rolden sonra HAYAL VE GERÇEK gibi bayağı bir dizide taklit bir role geçmesi olmayası bir şeydi.Kanımca...

Cevap Yaz

emre84

25 Ağustos 2007 04:05

İyi bir oyuncu

Cevap Yaz
Yandex.Metrica