Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


mahsunnnn35

1 Nisan 2019 11:55

Başarılı gibi görünen başarısız bir yapımcı.

Cevap Yaz

SarpBayhan

14 Mart 2019 01:48

Acun Ilıcalı başarılı bir yapımcı başarılı bir medya patronu olarak ön plana çıkan bir isim. Muhabir olarak neredeyse sıfırdan başladığı meslek hayatında biraz aklını kullanarak birazda şansının yardımıyla önemli mevkilere gelmiş yetenekli bir kişi. Ilıcalı bugün önemli bir yapımcı halinde sadece Türkiye'de değil dünyanın farklı yerlerinde de format alabilen ve yarışmalar yapan birisi. TV8 kanalının da sahibidir aynı zamanda. Kendisine meslek hayatında başarılar diliyorum.

Cevap Yaz

mansurx

27 Kasım 2016 12:44

Acun ılıcalı show tv de spikerdi sonra acun firarda proğramını yaptı sonra inanılmaz bir yükselişle kanal sahibi olacak duruma geldi yurt dışında tutmuş proğramları türkiye ye uyarladı bana itici gelen biri pek başarılı bulmuyorum yani tutmuş projeleri türkiye de yeniden yapmak bir başarımı kendi orijinal bir projesi yok.

Cevap Yaz

mimarsinan

17 Mayıs 2016 21:29

İşini iyi biliyor, izleyicisini artırmayı iyi biliyor, iyi kazanıyor, kimi insanımızı eğlendiriyor da. Yani kendi ölçeğinde çok başarılı. Peki, verdiklerinin özü var mı, akılda kalıyor mu, mesajı sağlam mı? Saatler boyu izletirken Allahaşkına kim ne öğreniyor, kim hafızasına hangi bilgiyi nakşediyor. On sene önceki Acun nerde ? Kendisi dahi kendisine şaşırıyordur. Ama biliyor ki bu seyirci tipiyle müşterisi hiç azalmayacaktır. Acun çok başarılıdır, hem de çok.

Cevap Yaz

şahanfan

12 Kasım 2014 07:03

çok proğram yaptı çoğunuda izledim ama sevemedim gitti

Cevap Yaz

Göztepe

21 Ekim 2014 11:43

Yaptığı proğramları ses tonunu beğenir takdir eder izlerdim taaki Yetenek Sizsiniz proğramında. Beşiktaş formalı yarışmacının üstündeki Türk bayrağını siyah bantlarla kapatana kadar. Bu yüzden bir vatansever olarak Acun Ilıcalı hakkında buraya yazamayacağım çok farklı düşünceler oluştu kafamda. Bundan sonrada kendisinden negatif enerji alacağım ve hiçbir zaman şahsım adına sevmeyeceğim bir kişilik olarak bende yerini alacaktır.

Cevap Yaz

Yeşilcamavi

3 Eylül 2014 01:20

Jüri üyelerini hangi kafayla seçtiğini merak ettiğim, en çok vergi veren, milyarları mezara götürecek sunucu. Bi de espri yapması ne olur bak olmuyo :/

Cevap Yaz

vatansever10

13 Ağustos 2014 21:48

türkıyede yapılan programlara bakıldıgında saçmalıklar dünyasının ıcınde ,farklılık yaratan araştıran programlar bulan ve onu cok güzel sekılde ıcra eden bırısı .demırparmaklıkların ardında program yapılan ülkemızde ,acunun yaptıgı programlar bence çok güzel....

Cevap Yaz

delikadir39

29 Ekim 2011 18:43

Bence acun firarda dışında diğer programları başarısız.

Cevap Yaz

sholay

23 Haziran 2011 16:44

Hayatta sansin olacak. Sansal Büyüka'nin büyük torpillisi. Bu büyük torpil sayesinde ne muhabirlik yapabilen nede sunuculuk yapabilen, her tasin altinda cikan, kirik bir ingilizce ile Dünya'yi dolasan, yaptigi programlarla izleyiciye zerre kadar bir sey vermedigi gibi vaktini calan ve hic ama hic hak etmedigi söhrete ulasan büyük ve sansli bir torpilli.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica