Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kadın Değil, Baş Belası (Hapishane Gelini)

Kadın Değil, Baş Belası

8,43

(17 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Duygusal Komedi Duygusal, Komedi

Yönetmen: Ülkü Erakalın Ülkü Erakalın

Ülke: türkiye

Oyuncular: Engin Çağlar, Güzin Özipek, Necdet Yakın, Uğur Kıvılcım, Türkan Şoray, Suna Pekuysal, Piraye Uzun, Sami Hazinses, Hakkı Haktan, Muzaffer Cıvan Devamını Gör...

Konusu : Zengin bir erkek ile evlenip idamdan kurtulan bir mahkumun öyküsü.Ali_Alamuti

4 Temmuz 2019 19:21

Restorasyon ve müziklerini beğendim. Filmin senaryosunu eleştirmeyeceğim, o zamanların melodramı sonuçta. Yine Türkan Şoray salınsın yeter tarzı bir film olmuş, Brigitte Bardot aya da benzemiş. Ancak, böyle feminen bir oyuncuya erkek fatma tarzı bir rol düşünülmesi enteresan geldi, argo da cabası. Her lafa bir ton cevap, başım ağrıdı.

Cevap Yaz

enigmacuture

22 Ekim 2018 23:35

her anı aşırı eğlenceli olan dram-komedi filmi. Türkan Şoray cidden filmde çok güzel filmin dili de çok güzel. Çengi Naciye intikamını iyi alıyor yalnız.

Cevap Yaz

TubaArtan

21 Ağustos 2017 23:56

Sultan'ın performansını hayranlıkla izleten, Engin bey'in performans-sız-lığına pes dedirten film...

Cevap Yaz

AlınYazısı

25 Nisan 2017 14:45

Rol kesinlikle Ediz Hun’un olmalıydı. Engin Çağlar’ın ilk filmi. Ve çok geri bir planda olduğu için erkek karakter oyunu biraz sönük kalmış. Çengi naciye argonun dibine vuruyor bu filmde. Jeyan mahfi tözümün hakkını yememek lazım. Nokta atışlar yapıyor. Türkan şoray’ın güzelliğine diyecek yok. Argo ona yakışıyor. Filmin girişindeki mahkumlara verdiği brifing izlenmeye değer

Cevap Yaz

performer

1 Temmuz 2015 20:23

şoray'ı nevin akkaya seslendirseymiş yanında ediz hun olsaymış ve hikaye biraz daha farklı olsaymış ben bu filmi daha çok beğenirdim herhalde.

Cevap Yaz

muslumfurkanaydogdu

1 Temmuz 2015 06:18

Film o kadar neşeliki insanın izlerken mutlu oluyor bi insana argo bu kadar yakisamaz herkesin izlemesi lazım bu filmi "yanıyorsun naciye yanıyorsun ama dumanın belli değil"

Cevap Yaz

vatansever10

27 Haziran 2015 08:46

Türkan sultanın söylemlerinin güzel olmasının en büyük nedeni ona sesini veren Jeyan Mahfi Tözüm'dür..Türkan Şoray'ın her erkeğin hoşuna giden güzelliğine,mimiklerine o güzel dudak hareketlerine diyecek zaten birşeyim olamaz..

Cevap Yaz

benimsinema

25 Mart 2015 20:28

Engin caglar okadar donuk ki bu filmde bunu ilk yillarina veriyorum.. bülent oran inanilmaz mükemmel yazmis.. argo konusmak turkana cok iyi yakismis.. her rolde yakisir kendisine bu filmsw on numara gercekten hatta bu yuzden engin caglar cok sönük kaliyor.. tabii suna pekuysal ve güzìn özipeki unutmamali.. filme adeta renk katmislar... izlemekten. Bikamayacagim klasik türkan filmi benim icin

Cevap Yaz

beyzacetin

26 Kasım 2013 16:19

Argoyu cok sevdigim için Türkan Şoray ın konusmalarına bayıldım :) Bu tarz filmleri seviyorum. Konu klasik ama olsun.

Cevap Yaz

worldshaking

12 Ocak 2013 12:13

filmdeki argo kullanımı süper,jeyan tözüm gerçekten başarılı bir iş çıkarmış.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica