Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ah Nerede

Ah Nerede

9,30

(99 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 30 Dk Duygusal Komedi Politik Gençlik Duygusal, Komedi, Politik, Gençlik

Yönetmen: Orhan Aksoy Orhan Aksoy

Ülke: türkiye

Oyuncular: Jeyan Mahfi Tözüm, Pekcan Koşar, Nadya Ömer, Semra Kır, Dündar Aydınlı, Zeki Alpan, Nermin Özses, İhsan Baysal, Tülay Karaca, Orhan Çoban Devamını Gör...

Konusu : Filmde, çapkın Ferit’in Zehra’ya âşık olması anlatılır. İstanbul’a eğitim için gelen Ferit ve kardeşleri farklı hayat tarzlarını benimser. Ferit yakışıklılığını kullanarak çapkınlık peşinde koşar. Murat kumar âlemine, Ömer ise öğrenci eylemlerine gönül verir. Zehra ile karşılaşan Ferit ona âşık olur ama aşkına karşılık bulamaz. Sonunda Zehra’yı sevgisine inandırmayı başarır ve kardeşleriyle tanıştırır. Ancak daha önceki sevgilileri ve nişanlısı Ferit’i bu tanışma sırasında yakalarlar. Zehra ve diğer kızlar Ferit’ten intikam almak için birleşir.KralAkrep07

16 Kasım 2019 03:29

Keşke Kemal Sunalın Da Oynasaydı Dediğim 2 Filmden Biridir , Diğeri Bizim Aile.... En Sevdiğim Tarık Akan Filmidir Net , Komedi , Aşk , Macera , Ne Ararsan Var Gülşen Bubikoğlu Güzelliğiyle Büyülüyor , Tarık Akan İse Her Erkeğin Kız Olsaydım Gönlümü Verirdim Dediği Yakışıklılıkta , Babalarını Okumaya Gidiyoruz Diye İstanbula Büyük Kente Giden 3 Kardeş ... Biri Karı-Kızcı , Biri Kumarcı , Biri İse Anarşisttir... Ferit Gönlü Hovarda Daldan Dala Uçan Uçarı Kaçarı Bir Yakışıklıdır , Rastlantı Sonucu Karşılaştığı Zehra Onun Aklını Başına Getirecektir , Herkes Müthiş Oynamıştır Büşra Arkadaşın Dediği Gibi Yeşilçamın En İyi Romantik-Komedi Filmidir Hiç Bir Abartıya Kaçırılmamış... Star Hep Verir Bunu Sabahları Teşekkürler Emeği Geçenlere Bu Filmi Bize Yadigar Bırakanlara...

Cevap Yaz

Ali_Alamuti

2 Temmuz 2019 21:14

Eğlenceli bir film, rastlarsam izlerim.

Cevap Yaz

Busra7

6 Mayıs 2019 11:22

Yeşilçamdaki en iyi romantik komedi filmlerinden birisi. Defalarca izledim. Rahmetli Tarık Akan bir insana zengin züppesini oynamak bu kadar mı yakışır ya? İnsan izlerken hiç kızamıyor. Üstüne üstlük buram buram samimiyet kokuyor. Yeşilçam filmlerinin tamamında samimi bir üslup var ama bu filmi ayrı bir seviyorum.

Cevap Yaz

burcusara

20 Nisan 2019 02:55

Çok eğlenceli bir film. Bir ara hep star tv de yayınlanıyordu, ben de hep izliyordum. Yıllar sonra izlediğim de de aynı keyfi aldım.

Cevap Yaz

Mr.Rcmnt

12 Eylül 2016 00:03

Gülşen-Tarık bence Türk Sineması'nın en çom yakışan çiftlerinden... Bu filmde ki uyumda harika... Ama bu filmin herkes tarafından hatırlanan kişisi şüphe yok ki Adile Naşit... "Vay benim elektrikçim, elektrikçim" diye ortalarda dolanma sebebimizin nurlar içinde uyuması dileğiyle ben filmi izlemeye geçiyorum arkadaşlar... :)

Cevap Yaz

sinemaadamı

2 Haziran 2016 16:34

tam anlamıyla 10 numara bir film. komedi, aşk, macera,drama hepsi bu filmde. günümüzdeki gençlerin nasıl yollara saptıkları, anaları ve babalarının bu konu üzerindeki etkileri, çevrenin insanı hangi hallere koyduğu hepsi güzelce işlenmiş. ferit çapkın, ömer siyasetçi, murat kumarbaz. delikanlı üç şey bozar içki kumar kadın burda tarık ve haliti bunlar bozuyor ama adamı adam eden gene kadın çünkü tarık gülşene olan aşkı sayesinde adam oluyor aşk ona sevmeyi azmi kaybetmemeyi öğretiyor. dürüstlüğüde öğretiyor. halit ve cengizde tarıktan esinlenerek pişman oluyor ve doğru yolu buluyor hele anneleri rolünde şükriye ablamız anne bananın kusurlu yönlerini öyle bi anlatıyor ki öyle güzel bir perfonmans sergilemiş ki insan kendini tutamayıp ağlıyor filmin fenomeni ise kesinlikle hulusi baba şu sözleri rıza tüzün sesiyle aklımda önce bi mektebinizi bitirin adam olun eliniz ekmek tutsun ondan sonra ne yaparsanız yapın cengiz de hemen siyasi kişiliğiyle atlar ama babacım bizim de bir sözümüz olmasın m ülke sorunları üzerine ve bak bak ülke sorunları size kalmış ulan der hulusi baba çok matrak çok eğlence dolu ve ders çıkarılması gereken önemli baş yapıtlardan.

Cevap Yaz

Financier

29 Nisan 2016 14:37

Hulusi Kentmenin üç oğlu vardır.Oğullarını İstanbula üniversite okumaya göndermiştir.Fakat oğullarından Ferit çapkınlık peşinde,Murat kumar peşinde,Ömer de siyaset peşindedir.Babaları İstanbula gelir,üç oğlunun durumunu görür. Memleketlerine dönerler. Üç oğul da tarlada çalışmanın kolay olmadığı,okumanın önemini kavradıkları için İstanbula geri dönerler.Oğullarından Ferit,Ali Kayanın kardeşi Huriyeyle evlenmek istemez.Zorla evlendirilmektedir.Ferit'in babası Hulusi Kentmen bu nikah kıyılamaz der,Ferit kaçar.Zehraya gider,evlenmek istedigini söyler.Zehra istemez.Ferit kendini apartmandan aşağıya atar bunu gören Zehra hemen asağıya iner,tabi ki itfaiye ve emniyet güçleri branda açmışlardır.Emniyet güçlerini mesgul etmekten tutuklusunuzdur der.Hulusi Kentmen buradaki herkes düğüne davetlidir der film biter bıkmadan izlediğmiz 41 yıl önce çekilmiş filmdir.Starda zaman zaman yayınlanmaktadır.

Cevap Yaz

bysiirtli56

10 Mart 2016 02:49

bir an bile sıkılmadan izletebilen müzikleri harika bir film.hayati hamzaoğlunun sahneleri çok muthişti

Cevap Yaz

ElBLanKo

1 Şubat 2016 23:56

Konusu bakımından iyi bir yapım olmuş. Güzel bir komedi olmuş. Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu iyi bir ikili olmuşlar.

Cevap Yaz

öznurkenan

30 Ocak 2016 19:26

Başlangıc müzigi süperr :) gülşen bibikoglunun en güzel oldugu zamanlar oyunculuk on numaraa .

Cevap Yaz
Yandex.Metrica