Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kabuslar Evi: Gece Gelen Arkadaşlar

Kabuslar Evi: Gece Gelen Arkadaşlar

7,56

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 8 Dk Gizem Korku Komedi Gizem, Korku, Komedi
IMDb puanı: 0

Yönetmen: Cevdet Mercan Cevdet Mercan

Ülke: türkiye

Oyuncular: Özhan Sargın, İdil Fırat, Devrim Nas, Ayşe Nil Şamlıoğlu, Kayhan Yıldızoğlu, Hale Akınlı, Bilge Şen, Kardelen Yılmaz, Sevinç Aktansel Devamını Gör...

Konusu : Demet ve Özgür karabasanlarla dolu geceler geçirmekte olan evli bir çifttir. Her gece onları ziyarete gelen hayaletlerinden birbirlerine bahsetmekten bile çekinirler. Sonunda evlerini değiştirmeye karar verirler. Kızları Nisan ve hizmetçileri Saniye\'yi de alarak geçici bir süreliğine Kabuslar Evi\'ne taşınırlar. Ancak ziyaretler burada da devam eder. Artık yapılacak bir şey kalmamıştır. Kendileri, korkuları ve hayaletleriyle yüzleşmenin zamanı gelmiştir. Gerçek sürpriz ise yardımcıları Saniye Hanım’da gizlidir.

Yapımcı

Danışman

Kurgu

Sanat Yönetmeni

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Oyuncu Seçimi

Müzik ekibi

Tasarım

Diğermansuryıldırım

13 Eylül 2015 08:27

Gece gelen arkadaşlar kabuslar evi serisinin 9.filmi malesef film hiç olmamış ilk 8 filmin belli bir gerilimi vardı bu film serinin izlediğim en zayıf filmi korku olarak iyi başlasada sonra hikaye finale kadar komediye döndü abartılı oyunculuklar kötü yönetmenlik ve malesef çağan ırmak dan beklenmeyecek kötü bir senaryo ama her serinin kötü bir bölümü olur oda bu filme denk gelmiş kabuslar evi serisinin en zayıf bölümü 68 dakikalık kısa süresine rağmen yer yer sıkan bir film kısaca film hayal kırıklığı bir film seriyi devam ettirmek ve seriden baştan sona bir anlam çıkarmak için mecburen bu filmide kötü olsada izlemek lazım.

Cevap Yaz

aycell_90

31 Ağustos 2007 06:16

oyuncular çook iyiydi.hatta film güzel başladı sonra filimin bütün büyüsünü bozdular korku filmimi komedi filmimi anlayamadık.

Cevap Yaz

murat93

9 Ocak 2007 19:53

İdil Fıratı ve Devrim Nası bir arada görmek beni gerçekten çok mutlu etti.Fragmanı izledim bir an önce çıkmasını bekliyorum...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica