Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ateş Ve Barutbenimsinema

4 Ekim 2014 17:28

Tuhaf bir filmdi evet altan günbay ahmetten intikam almak ister ama nedeni aciklanmadi... ahmetin karisiyla iliskisi vardir... minede ahmete yardimci olur ona asiktir..

Cevap Yaz

aulus

16 Eylül 2014 19:40

oldukça saçma bir film. öylesine çekilmiş gibi. ahmet ve kamil kavgalı ama niye kavgalı? fatoşa musallat olan at arabalı adam ve kamilin metresinin adı ne bir türlü geçmedi isimleri.

Cevap Yaz

Göztepe

9 Temmuz 2013 23:57

Çok iyi bir film değil ama çokta kötü değil bir nevi sıradan orta ayar karışımı bir film. Üstelik en az 3,4 sahnelik üstsüz sahneler var filmde en fazla Ahmet Mekin ve Altan Günbay ön plana çıkmış. Rahmetli Mine Mutlu Ahmet'e aşık kız rolünde başarılı olsada çok fazla ön planda olamamış. Ama 2 sahnede rol alan Hakkı Kıvanç Allah'ta ona uzun ömürler versin sapık faytoncu rolüyle filme renk katan isimler arasında yer almış..

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

5 Nisan 2011 04:24

Bende bu filmi Ahmet MEKİN & Mine MUTLU için izledim ama.. Filmin sonuna zor getirdiğimi söylesem.. Sanırım Pekte abartı olmaz. Hem bu film 1971 de çekilmiş.. Üstelikte siyah beyaz. Oysa 1970 den itibaren renkli filmlere çekilmeye başlanmıştı. Naçizane baştan savma bir senaryo ile ancak! Bu kadar olur.. Buda öyle olmuş zaten.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica