Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Bin Defa Ölürümcaner aydin vegan

16 Ocak 2021 13:36

Arabalarla kapışma sahneleri garip ama başarılı buldum. Sonu saçma olmuş. Polis onu yakalamadı. Erol tas i niye yakaladı, nerden bildi suçlu. Ateş etti diye mi. Köpeği niye üzüyorlar, cuneyt öldü diye kandırıp. Orası kötü olmuş. Kadın kemal in evini nasıl bulduysa bir de. Umarım kadın köpeği alır :) Erol tas ile cuneyt arkin in birlikte olduğu filmlerini beğeniyorum.

Cevap Yaz

bysiirtli56

23 Şubat 2016 16:53

bu tür senaryolu filmlerle dolu dünya sineması ama bu filmde gayet güzel işlenmiş

Cevap Yaz

jeremiekhan

4 Ağustos 2013 01:44

izlenebilir ama çok beklentiye girmeyin

Cevap Yaz

MGUNAY

30 Kasım 2010 15:16

arkadaşlara katılıyorum Çetin İnanç'ın bu filmi güzeldi dikkat çekilen nokta bu filmde erotizm sahne kullanılmamış Bahar Öztan bu filmde bana daha güzel geldi benden önceki arkadaşın dediği gibi oyuncak arabalar ve manken kolay farkedilebiliyor olsun Türkan Şoray'ın yönettiği film Dönüş filmindede oyuncak araba kullanılmadımı?

Cevap Yaz

tko

13 Şubat 2009 08:46

Filmin başların çok hareketliydi.Sona doğru biraz gevşemeye başladı.Kemal(Cüneyt Arkın) öldürülen babasının intikamını almayı kendine borç bilmektedir.Erol Taş(Murtaza) Kemalden kaçar,ama Kemal onun yakasını bırakmaz.Kemal sonunda Murtaza ya silah çeker fakat öldürmekten vazgeçer.Murtaza ise Kemali öldürür.Filmde yakaladığım bir sahne var.bu sahneyi Cüneyt Arkın ın 2 filminde daha yakalamıştım.Bu filmde Kemal, Murtazanın adamlarından kaçarken arabayla trenin üstünden uçuyor.Tam bu sırada oyuncak bir arabayı fırlatıveriyorlar.Saniyenin 10 da 1 i kadar bir süre ama oyuncak araba olduğu aşikar.

Cevap Yaz

kadir

16 Kasım 2006 00:56

Cok güzel bir film, Cüneyt Arkin harika bir performans sergilemis.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica