Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Çapraz Delikanlı (Çapraz Delikanlı)

Çapraz Delikanlı

8,82

(5 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 25 Dk Komedi Komedi


kamilzafer

3 Mart 2016 13:44

Kadro da ki son iki kişi yeni eklendi.Hem de ne kişiler.Nasıl şimdiye kadar fark edilememişler hayret.Gelelim alıntıya. NİLGÜN : Ahhh.Eyvah sabah olmuş,niçin bana haber vermedin Semih. SEMİH : O kadar güzel uyuyordun ki sevgilim uyandırmaya kıyamadım NİLGÜN : Demek ki sabaha kadar yanım da uslu uslu oturdun. SEMİH : Herşeyin bir zamanı vardır sevgilim. Zafer ALGAN

Cevap Yaz

Lalegül34

12 Ocak 2014 06:23

muhterem nur çok başarılı çok beğendim filmde

Cevap Yaz

benimsinema

28 Mayıs 2013 02:26

iki arkadasta filmin konusunu yazmis...ilk defa yilmaz duruyu bir filmde seyrediyorum... oyunculugunu begendim, rolün hakkini veriyor...leyladan ve orhandan beklenen performanisda gördüm...muhterem nur evde kalmis evlilike merakli kizi güzel oynamis...masallah kenan büke, hayatimda senin kadar cimri bi adam görmedim, insaf :):.... yari yasini almis adama 10 lira haftalik verilirmi ??? neyseki filmin sonunda 3 gelin 3 damat var :)

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

10 Ekim 2011 06:55

Bende bu film için: Keyifle izlenebilir, bir Orhan GÜNŞİRAY film klasiği demeyi'de isterim... Gerçi, Leyla SAYAR Yılmaz DURU Muhterem NUR Sadettin ERBİL Ayfer FERAY Vb. Usta oyunculardan kurulu bir cast'ta yer alır. Konsept Zengin bir milyonerin oğlu Cevat, Orhan GÜNŞİRAY hızlı ve de çapkın cimri de bir baba Kenan BÜKE'NİN oğlu evde de kalmış kız kardeş Muhterem NUR ile yaşamakta.. Birgün güzel de bir kadın olan Gülay, Leyla SAYAR'IN evine bir dalevera ile de girer sonrası curcuna şeklinde olaylarda peşi sıra yaşanır..

Cevap Yaz

kariz_ma_35

2 Mart 2011 04:03

Keyfliydi, zengin bir milyoner oğlu "Cevat" Orhan Günşiray. Babasının cimriliği yüzünden hibirşey yapamamaktadır. Fakat hızlı çapkındır tabi kızkardeşide bir nevi böyledir. Birgün bir evde bir kadınla birlikte olurken basılır. Kadının kocasının elinden zor kurtulur. Bir eve denk gelir "Gülay" Leyla Sayar'ın evidir. Orada ikisi birbinden hoşlanır. Fakat daha sonradan iş farklı boyutlara ulaşır. Cevatın arkadaşı "Ahmet" Sadettin Erbil milleti kandıran. Sahte sigara olsun elbise olsun herşeyi pazarlayan biridir. Bu işi bir nevi cevat ile yapar. Cevatın babası "Hamit" Eşref Vural gülay ile evlenmek ister fakat arada oğlu vardır. Bir takım anlaşmazlıklardan sonra finalde. "Gülay"  Leyla Sayar, "Cevat" Orhan Günşiray ile "Fahriye" Sevda Ferdağ ile "Hamit " Eşref Vural ve "Semih" Yılmaz Duru Hamit'in kızı ile evlenir. Bir takım komik olaylardan sonra. Senaryo biraz basit olsada oyunculuk ve komedi bazında yüksek bir filmdi. İzlemek isteyenlere tavsiye edilir.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica