Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Doktor

Doktor

8,10

(26 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Dram Duygusal Dram, Duygusal

Yönetmen: Zeki Alasya Zeki Alasya

Ülke: türkiye

Oyuncular: Zeki Alasya, Ertuğ Koruyan, Şemsi İnkaya, Adile Naşit, Necdet Yakın, Ayşen Gruda, Oya Aydoğan, Yalçın Gülhan, Pekcan Koşar, Osman Ertog Devamını Gör...

Konusu : Fakir ve şen şakrak insanların yaşadığı mahalle hastanesine tayin olan genç ve yakışıklı doktorun yaşadıkları konu alınmıştır.SarpBayhan

28 Temmuz 2019 04:17

Kadir İnanır'ın sevdiğim filmlerinden biridir. Ama filmin final sahnesi biraz yarım kalmış sanki. Ne bileyim daha güzel bir final yapılabilirdi. Doktor ameliyattan çıkıyor vekaranlıklar içinde kaybolup gidiyor. Böyle olacağına mutlu bir düğün sahnesi çekilebilirmiş. Neyse olumsuz yönleri bir kenara bıraktığımızda ailecek izlenebilecek güzel bir film.

Cevap Yaz

erhaab

12 Ekim 2017 19:06

Kadir Inanır'ın en kötü 3 filminden birisi diyebiliriz. Kadro iyi olmasına rağmen zayıf senaryo filmi batırmış. Benim için tek özelliği İzmirde çekilmiş olması, yoksa ciddi vakit kaybı.

Cevap Yaz

Mr.Rcmnt

16 Eylül 2016 00:41

kesinlikle izlenir bir filmdir...

Cevap Yaz

Kleberson

16 Mayıs 2016 16:49

Güzel bir film rahmetli oya aydogan cok basariliydi bu filmde hemsire rolüne cok yakismisti aysen grudada öyle ertug koruyani cok basarili buldum bu filmde,zeki alasyanin yönettigi bir film

Cevap Yaz

sinemaagresif

16 Mayıs 2016 12:39

Oyuncu kadrosu güçlü ,konusu güzel ama senaryo zayıf kalmış. Böyle bir kadroyla daha güzel bir film ortaya çıkabilirdi ama senaryo da çok gereksiz ayrıntılar var . Bir kere film çok çabuk ilerliyor. Futbol maçı sahnesi çok uzatmalı . Yalçın Gülhan'ın kardeşi rolünde oynayan kız sanki kardeşi değil de çocuğuymuş gibi kalıyor Yalçın'ın yanında ki Yalçın da rolünü iyi canlandırıyor canlandırmasına ama bu kadroda çok yabancı kalmış .Bir de ameliyat sahnesinde Kadir 'in yüzü gözü kan içinde. Gerçi Yalçın'ın kardeşini kurtarmaya çalışırken Yalçın ve arkadaşları tarafından dövülüyor ama yine de kardeşini kurtarıyor ama sahne geçene kadar o kanlar hep gözüme çarpıp durdu. Rahmetli Oya Aydoğan Ayşen Gruda ile beraber hemşire rolüne çok yakışmışlar söylemeden geçemeyeceğim. Filmin finaline gelecek olursak final mutlu sonla bitiyor bitmesine ama bence biraz eksik olmuş. Mesela filmin sonunda Kadir ile Oya evlenip de film düğün sahnesiyle bitseydi daha güzel olabilirdi. Bütün oyuncular çok iyi daha çok komedi ile bildiğimiz oyuncular ile aksiyon maceradan hatırlayacağımız oyuncu kadrosu bir araya gelmiş. Bunun için seyredilir her şeye rağmen.

Cevap Yaz

mrs.hsn

23 Mayıs 2015 20:49

Oya Aydoğan ve Kadir İnanır'ı yakıştırdığım bir film fakat ne var ki benim için de bir çok şey havada kalmış durumda. Ayşin Atav'ın sesi de Oya Aydoğan'a çok yakışıyor , bu filmde de hoş durmuş.

Cevap Yaz

performer

29 Mart 2015 21:28

kadir inanır iyi bir oyuncu ama bu filme ve doktor rolüne pek gitmemiş. filmdeki futbol maçı sahnesi gereğinden fazla uzun tutulmuş.

Cevap Yaz

bysiirtli56

23 Mart 2014 11:21

mahalli filmleri hep severim.bu filmde öyle güzel.bir mahallede yaşayan sıcak insanları doktorla birlikte tanıyorsun havası ile film izlenmeyi hak ediyor

Cevap Yaz

jeremiekhan

18 Ağustos 2013 21:36

Olmamış bir film bence havada kalmış çoğu şey

Cevap Yaz

aylinkucuk

15 Haziran 2013 17:26

sıcak ve samimi bir film yapmak istemişler ama pek olmamış sanki.kadir inanır sisteme karşı yenilikçi ve cesur doktoru çok iyi oynamış.filmin en güzel sahneleri kadir inanırın başhekimle konuştuğu sahneler bence.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica