Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

İlişkiburcusara

23 Haziran 2019 03:33

Nedense bir film eğer önceden çekilmişse ben ikinci versiyonunu pek beğenmem kopya olduğu için. Yorumlardan öğrendim ki bu 3. versiyon muş. Ben sadece Müjde Ar'lı olan Kızını Dövmeyen Dizini Döver filmini izlemiş ve onu daha çok beğenmiştim buna göre. Erkek olsam herhalde Banu Alkan'a lafım olmaz güzel ve çekici bir kadın olduğu için ama bir kadın olarak değerlendirdiğim için oyunculuğunu pek beğenmiyorum. Faruk Pekere karşı zaten çok büyük bir antipatim var nedense, ama kötü rollere iyi yakışıyor. Bu cast Müjdenin filmine göre daha iyi belki ama film o kadar iyi değil bence.

Cevap Yaz

YesilcamFanatizm

2 Mayıs 2018 06:36

Gerçektende Banu Alkan’ın en Güzel ve başarılı Filmi. İpek (Banu Alkan) ünlü bir Modeldir Annesi ve Babasından hiç ilgi ve şefkat görmemiştir. Engin Çağlar (Murat) ile tanışır Ve herşey güzel olmaya başlarken eski lavuklusu Aydın (Faruk Peker) herşey i yıkı verir. İpek’in başına gelmeyen kalmaz ama o genede sevdikleri için adadığı hayatı hiçesayar. Ve Filmin son sahnelerine doğru Banu Alkan’ın Faruk Pekeri Zıpkınla öldürmesi çok etkileyici. Münir Özkul Filmin sonunda İpek’e yaptığı ön yargıdan utanç duyar. Gerçektende izlemeniz gereken bir Film.

Cevap Yaz

Göztepe

2 Mart 2017 18:20

Banu Alkan'ın güzelliğinin ön planda olduğu güzel çekici bir yaz filmi.Genelde senaryolar yesilcamda birbirine benzediği için bu filmde benzeri sinemamızda var. Film Marmaris' te çekilmiş Banu Alkan'ın güzelliği mayolu bikinili sahneleri şuh hali filmde fotomodel rolüyle güzeldi. Görsellik olarak film iyi senaryo olarak normal bir film Faruk Peker'de kötü rolünün hakkını vermiş.

Cevap Yaz

Kaptan34

31 Temmuz 2016 17:19

Banu Alkan oyunculuğu etkileyici ve Güzel ve gösterişli olduğu film

Cevap Yaz

sinemaadamı

18 Ocak 2016 19:32

bu film daha önce iki kez yeşilçamda uyarlanmış.kimbilir belki ben aynı senaryolu 2 filme denk geldim belki daha fazla bile çekmiştir. ilkini kadir inanır nilgün atılgan salih güney çevirdi asi gençler adıyla zaten en güzeli o bir yabancı filmin uyarlaması filmin ismini bilmiyorum ama. ikincisi müjde ar , ferhan şensoy ve mahmut cevherli kızını dövmeyen dizini döver filmiydi. oda böyle konulu bir filmdi.asi bir genç, masum bir kız , dürüst bir delikanlı.yaşadığı eski bi ilşkinin bedelini çok ağır ödeyen genç bir kızın öyküsü anlatılıyor bu filmlerde filmler hemen hemen aynı hatta nerdeyse replikler bile. temel gürsu 80 lerde nedense hep kopya filmlere yönlenmiş bu benim dikkatimi çok çekiyor. mesela olmaz olsun, zulüm, ayrılık kolay değil, nasıl isyan etmem, talih kuşu,ilişki vs vs daha bi sürü filmi 80 lerde yeniden farklı isim ve oyuncularla tekrar çekmiş.dönem arabesk ve manken furyası. 80 lerin başı şarkıcı türkücü filmleri ortası manken filmleriyle devam etti temel her dönemde çağa uymuş. 75 - 80 dönemi erotizm, 80 - 85 arabesk - 85 - 90 manken filmleri çevirmiş ama başarılı ve iyi bir yönetmen bence.

Cevap Yaz

Kleberson

15 Mayıs 2015 15:39

faruk peker iyi oynamis ama film iyi degil

Cevap Yaz

Loverman

1 Nisan 2011 23:59

konular iffet filmine yakın gibi. kötü adam yine öldürülüyor. ve kötü adam yine faruk peker. ibretlik bir film olmasıyla beraber bu uyarı özellikle anne babaya. çocuk ne fazla sıkılır nede fazla serbest bırakılır. ikisinin ortasını bulmak onlara düşüyor. daha önceden okuduğum bir dergide dünyada en çabuk değişime uğrayan gençler Türkiye de. gençlerin bir ülkenin geleceği olduğunu hepimiz bildiğimize göre herkes üzerine düşen görevi yapmalı.

Cevap Yaz

MGUNAY

24 Mart 2011 13:59

genel olarak vasat kabul edilen bir film ama Münir Özkul bu filmde gene başarılı hele bir çekişle Banu Alkan'ın üstündeki havluyu çıkarması ve senin vaziyen bu çıplaklık bu çıplaklığınlamı oğluma eş olacaksın demesi beğendiğim sahnelerden. birde ana fikir çıkarılabilir bu filmden sonunda Münir Özkul'un kızını tecavüzden kurtaran Banu Alkan olmuş ve Münir Özkul'un pişmanlık ifadeleri yani kim olursa olsun küçük görme mantığı bu filmde galip gözüküyor ama tabi çıplaklığın egemen olduğu bir film ailecek izlenecek türden değil.

Cevap Yaz

hakan samsun

22 Mart 2011 12:23

vasat film zaten banu alkanın hiç bir filmi  vasatın  üstünde degilki..

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

30 Aralık 2010 19:35

...yazın çekilmiş bir filmde tabiki tatilde olacak. Filmin doğası bu değilmi ki? Eğer aksi bi'şeyse bu Banu ALKAN Antipatisi ilk akla gelen olmalı?...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica