Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Şerefsiz ŞerefSarpBayhan

2 Şubat 2018 13:52

Biraz izlediğim kadarıyla dublaj kötü olmuş. Hele Aydemir Akbaş dublajı çok kötü. Sanırım filmin içine biraz erotik objeler konularak ilgi çekmesi istenmiş. Filmi genel olarak izlemediğim için çok eleştirel bir yorum yapmam doğru olmaz ama izlediğim kısmındaki dublaj gerçekten kötüydü.

Cevap Yaz

M.Y

19 Aralık 2015 16:34

Film baştan sona tatsız tuzsuz bir film konusu karışık seslendirme kötü özellikle aydemir akbaşın dublajı hiç olmamış yönetmen aram gülyüz kötü bir film çekmiş özensiz öylesine bir film olmuş filmde konu bütünlüğü yok oyuncular elinden geleni yapmış ama senaryo çok basit ve dublajda kötü olunca ve yönetmenlikte zayıf olunca oyuncular ne yapsın ünsal emre filmin en iyisiydi aydemir akbaş ve ahu tuğba da rollerinde fena değildi ama filmde öyle filmle alakasız müzikler var ki ve absürt sahneler filmle ilgisi yok şaka gibi hatta filme saykodelik sinema olarak bakılabilinir seyirciyi ciddiye almayan bir film kült bir film bile diyebiliriz çünkü kötü film yapılmak istenilse bile böyle kötü bir film yapılmaz kısaca vasat bir film ama oyuncuları için filmi izleyecek olanlar olursa filimde azda olsa erotik sahne olduğunu ailecek izlenecek bir film olmadığınıda önceden söyleyeyim.

Cevap Yaz

bysiirtli56

10 Ekim 2013 21:48

konu bütünlüğü olmayan içinde komedi barındırmayan.seslendirmelerin kötü olduğu özellike aydemir akbaşın seslendirmesi.elle tutulur bir tarafı olmayan bir film.filmin iki adı var.Şerefsiz Şeref ve sarışın yıldız

Cevap Yaz

Loverman

6 Temmuz 2010 01:43

bu filmi hiç beğenmedim. dublajlar berbat. birbiriyle bütünleşmemiş. orjinal değil maalesef. filmde iyi değil. sadece müzikleri iyi. kurtarmıyor yinede.  

Cevap Yaz

oğuzzz

27 Mart 2010 02:49

çok kötü bir film,sesler berbat aydemir akbaşın sesi özellikle , filmi izledim erotik bir sahnede yok, yada kesmişler,ama mrk ediyosanız izleyin derim. filmde bir sahnede yadigar ejderin dedikleri dikkatimi çekti doğruda söylüyordu, ah parasızlık, para olsa ben senden dayak yermiyim hiç demişti yadigar aydemir akbaşa nede doğru söylüyordu aslında.

Cevap Yaz

Sadece Ünsal Emre

8 Mart 2010 10:43

geçimlerini şantajlıkla geçiren 2 üçkağıtçının öyküsü.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica