Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Tarzan İstanbul'da

Tarzan İstanbul'da

8,42

(4 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 31 Dk Macera Macera

Yönetmen: Orhan Atadeniz Orhan Atadeniz

Ülke: türkiye

Oyuncular: Yaşar İzci, Sadullah Enuysal, Selahaddin Topdağ, Kemalettin Yönalp, Çetin Savaş, Nejat Özer, B. Karaaslan, Hayri Kuloğlu, Ziya Aygen, İsmail Kara Devamını Gör...

Konusu : Bir Afrika yolculuğuna çıkan gazeteci Tekin (Hayri Esen) ve rehberi Kunto (Cemil Demirel) ormanda bir iskeletin yanında mektup bulurlar. Mektup, Afrika'da eşi ve küçük oğluyla birlikte yaşarken vahşiler tarafından öldürülen birine aittir ve İstanbu'da yaşayan tüccar Kamil Karazincir'e teslim edilmesi istenilmektedir. Sonunda temas kurulur ve hep beraber hazineyi bulmak üzere yola konulur. Binbir güçlükle hazine bulunur. Fakat Kunto ve küçük kafileyi izleyen iki arkadaşı hazineye göz dikmiştir. Hazineyi almak üzere iken vahşi Gabonilerin saldırılarına uğrarlar. Vahşiler Kunto ve arkadaşlarını timsahlara yedirirler. Tekin kaçarken bir mızrakla öldürülür.Göztepe

13 Nisan 2013 18:37

Mgunay arkadaşın söylediği gibi çekildiği yıla göre çok iyi bir film rahmetli Tamer Balcı'nın tek başrol filmi olabilir. Hazine peşine taa afrikaya Türkiye'den gelen bir grup insan hazine peşine düşüyor ve olanlar oluyor. Özellikle tarzan rolünde Tamer Balcı'nın mantıksız olsada aslan ve timsah'la dövüşmesi galip gelmesi mantıksız olsada güzeldi.!

Cevap Yaz

MGUNAY

19 Ocak 2012 11:46

yılına göre gayet iyi bir fantastik film ayrıca yabancı film veya belgesellerle filmin görüntüsünün hemen hemen aynı olmasıyla film pek sırıtmıyor. youtubede şu an kayıtlı durumda. 

Cevap Yaz

FOSTERKANE

16 Temmuz 2011 21:28

bu filmin üzerine bilgi isteyenler icin

youtube / toma balci trt reportaj - tarzan istanbulda

yilmaz atadeniz ve tamer balciyla yapilan bir reportaj.tamer balci sahte kabadayi (kemal sunal/natuk baytan) ve hinc (cüneyt arkin/natuk baytan) filmlerinden taninan bir oyuncu.

Cevap Yaz

enigmacuture

19 Mart 2009 12:05

başarılı bir adaptasyon filmi. konu da güzel işlenmiş.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica