Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

TahrikCerenSelim

29 Eylül 2018 15:44

Dönemin düşük bütçeli video filmlerinden. Senaryo çok yavan ve mantıksız maalesef. İki kadın neden böyle bir plan yaptı? Daha önceden tanışıyorlar mıydı ya da sonra ne yaptılar? Meral neden Yusuf'a kur yaptı? Sırf havuzda bulunan bir künyenin sahibi olduğu için insan hapse girer mi? Günlerce o havuza girmiş bir insan künyeyi başka zaman düşürmüş olamaz mı? Soğukkanlılıkla cinayet işleyen bir adam, künyesi havuzda bulundu diye "sizi tutukluyorum" diyen komisere neden ses çıkarmaz? Kısacası kafamda deli sorularla biten bir film oldu.

Cevap Yaz

erakman

22 Mart 2018 14:33

Kesinlikle cok farkli bir film.Bir villanin havuz basinda gelisen olaylari konu alan ve iki kurnaz kadinin iki erkegin hayatini mahvetmesinin oykusu.Goztepe gibi benim de dikkatimi daha ilk sahnede cekti ilginc acilan garaj kapisi.

Cevap Yaz

Göztepe

25 Mart 2017 08:17

Öyle aman aman bir film değil sadece filmin ismi dikkat çekici güzel iki kadının sinsi planına kurban giden iki erkek arkadaş.Filmde biri hapse biri mezara düşük bütçeli bir tv filmi niteliğinde filmlerimizden. Özellikle Yılmaz Zafer'i filmde çok başarılı buldum soğukkanlı cinayet sahnelerinde birde filmde kullanılan köşkün otomatik bahçe giriş kapısı dkkat çekiciydi nedense :)

Cevap Yaz
Yandex.Metrica