Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Toprağın Kanısinemaadamı

9 Mayıs 2016 20:39

bugün tekrardan izledim kavga sahneleri çok hoştu yılmaz köksal yine vuruyor kırıyor allah rahmet eylesin abimizi büyük bir oyuncuydu.

Cevap Yaz

sinemaadamı

13 Ocak 2016 14:36

ilginç bir film. film köy filmi ama giyim kuşamlar fual. makyajlı köy kızları bunlar. ortalık sapık kaynıyor. gece gündüz hiç farketmiyor. ama genede emeğe saygı duymak gerek yılmaz köksal, ismail hakkı şen ve güngör bayrak filmde. kavga sahneleri çok güzeldi beğendim ben bu filmi. ama bi çok mantık hatası mevcut olduğundan ancak 7 verebildim. onun haricinde müzikte çok şahane. filmde çalınan şarkılarda çok iyiydi.

Cevap Yaz

wunsch vertrauen

7 Kasım 2007 14:24

yılların oyuncusu yılmaz köksal, tugay toksöz ve güngör bayrak bir filmin film olması için yeterli olamamışlar. izlediğim en berbat türk filmlerinden birisi. dönemin türkücüsü mehmet şahin için birileri parayaı bastırmış olmalı. filmde ne köy köye benziyor ne de esas kız köy güzerline. köylük yerde makyajlı, sıfır kol bluzlar vs. işin komik yanı, filmdeki kötü ağanın 3 oğlu da tecavüzcü. rastladıkalrı yerde gündüz vakti kızlara saldırıyorlar. daha komiği her bir teşebbüslerinde onları kurtaran esas adamlar batman gibi yetişiyorlar. kesinlikle vakit kaybı.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica