Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Hayatımın Aşkı

Hayatımın Aşkı

9,00

(3 kişi yorum yaptı)

2016-04-27 21:37:20 1 Ocak 1970 2 Saat0 Dk Duygusal Komedi Duygusal, Komedi

Yönetmen: Ketche Osman Taşcı Barış Yöş Ketche, Osman Taşcı, Barış Yöş

Ülke: türkiye

Oyuncular: Zafer Algöz, Berk Hakman, Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu, Ahmet Kural, Murat Cemcir, Sadi Celil Cengiz, Yonca Evcimik, Zeynep Eronat, Avni Yalçın Devamını Gör...

Konusu : Gökçe (Hande Doğandemir), Ajans 237 reklam ajansında çalışan hiç evlenmemiş bir kızdır. Bütün arkadaşları evlenmiş ya da evlenecek olan Gökçe’nin bu durum artık canına tak etmiştir. Başka yolu yoktur. Gökçe kendisine bir sevgili yapacaktır ve o adamda Ajans 237’nin sahibi Demir ( Serkan Çayoğlu) olacaktır. Demir’e giden yolda, Gökçe’nin müttefiki Kaan (Berk Hakman)’dır. Hayatının aşkını bulmak için çıkılan bu zor yolda Gökçe, Demir ve Kaan hiç tahmin etmedikleri maceralar yaşayacaklardır. Demir'i etkilemek gibi mücadele dolu bir göreve soyunan Gökçe bu yolda, engebe dolu bu macerasında başarılı olabilecek mi? Destekçisi Kaan ne gibi tavsiyelerde bulunacak.? İşte yaza damga vuracak neşe dolu Hayatımın Aşkı dizisinin konusu.

Yapımcı

Görüntü Yönetmeni

Kurgu

Sanat Yönetmeni

Kostüm Tasarım

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Oyuncu Seçimi

Müzik ekibi

Diğermutlusulak

25 Haziran 2016 22:19

Lucky Red Film adlı rezalet yapım şirketinin projesi. Ekip ve oyuncular harika iken keşke yapım şirketinin rezaletleri içinde aynısı söylenebilse. İş etiğinin dibe vurduğu yapım olarak tarihe geçtiler.

Cevap Yaz

mansur34

13 Haziran 2016 18:59

Hayatımın aşkı hikaye olarak geçen yazın tutmuş aşk dizilerinin yolundan gidiyor kiraz mevsimi ve kiralık aşk benzeri bir iş olmuş hatta kiraz mevsimin in baş rol oyuncusu serkan çayoğlu bu dizide nerdeyse aynı rolde oynuyor hande doğandemir gökçe rolünde diziyi izlenilir kılmış rolünde iyi performans çıkarmış 1.bölümünü daha yeni izledim bu bölümde ahmet kural,murat cemcir ve ayhan taş konuk oyuncu olarak varlar ve diziye renk katmışlar sadece diziye 120 dakikalık süresi uzun olmuş biraz süresi kısalsa dizi tam rayına oturabilir şu an 6.bölüm fragmanları dönüyor diğer diziler final ve sezon finali yaptığından tutma ihtimali var dizinin kısaca romantik komedi türünde izlenebilecek düzeyde iyi bir yaz dizisi olmuş.

Cevap Yaz

bltszlk

11 Mayıs 2016 23:04

Kanal D nin yakında başlayacak olan aşk komedi dizisine benziyor..İnşallah dizi tutar .

Cevap Yaz
Yandex.Metrica