Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


Nimune

5 Ekim 2019 02:34

Sadece beğendiği senaryolarda oynamıştır. Kemal Sunal'ın en yakın dostu olduğu için onun filmlerinde yönetmen yardımcısı olarak setlerde zaman harcamıştır. Biz lisedeyken taksim sanat evinin başındaydı

Cevap Yaz

burcusara

23 Nisan 2019 21:58

Çok sempatik bir oyuncu. Keşke daha fazla filmde görebilseydik.

Cevap Yaz

SarpBayhan

2 Eylül 2017 11:00

Hababam Sınıfı ile hayatımıza giren, Gülen Gözler, Neşeli Günler gibi aile komedileriyle ünlenen ve rolü az bile olsa Aile Şerefiyle akıllarda kalan yetenekli bir oyuncudur. Kendisinin en fazla ön plana çıktığı ve Itır Esen ile birlikte başrollerini paylaştığı Cennetin Çocukları sinema filmi gerçekten izlenmeye değerdir. Kemal Sunal'la birlikte oynadığı Gülen Adam'da yardımcı rolde olmasına karşın film boyunca görünmesiyle akıllarda yer etmiştir. Bu filmde kendisine verilen Erhan Yazıcıoğlu dublajı tam oturmuştur. Yıllar sonra Beyaz Show'da bir ara görülmüştür. Usta aktör bildiğim kadarıyla halen Torba Sanat Evini işletmektedir.

Cevap Yaz

mansurx

28 Kasım 2016 17:38

Ahmet sezerel yetenekli,yakışıklı iyi bir oyuncuydu az projede oynamasına rağmen oynadığı kaliteli filmler sayesinde hep hatırlanıyor daha çok projede yer alsa ve oyunculuğu bırakmasa daha iyi bir kariyer yapabilirdi yeni dizi ve filmlerde görmek isteriz.

Cevap Yaz

sinemaagresif

25 Ekim 2015 13:43

takdir ettiğim bi oyuncudur ahmet sezerel. hababam sınıfı uyanıyor,neşeli günler, cennetin çocukları, iki arkadaş ve gülen adam gibi filmlerde rol almış ve oynadığı tüm filmlerde başarılı bulmuşumdur. ıtır esenle çok yakışıyorlardı. oyunculuğun yanı sıra kamera arkası da çalışmış. inşallah güzel bi yapımda tekrar görürüz kendisini. selamlar sevgiler ahmet abiye.

Cevap Yaz

Kleberson

7 Haziran 2015 19:10

darbe hababam sinifi uyaniyor ve gülen adamda cok iyiydi,iyi bir oyunculugu var az yapimda oynasada oynadigi bir kac güzel projeyle daima hatirlanir

Cevap Yaz

mrs.hsn

28 Temmuz 2014 00:23

Köylü Ahmet diye anılır hep. Fakat onun "Köylü Ahmet" kadar olmasa da canlandırdığı bir çok güzel karakter vardır. Neşeli Günler, Gülen Gözler, Cennetin Çocukları,Gülen Adam filmlerinde ki rolleri gibi. Kaliteli bir oyuncu.

Cevap Yaz

beyzacetin

30 Mart 2013 14:22

İyi bir oyuncu. Pozitif bir elektriği ve iyi genc adam rollerine cok yakısan bir yüzü var.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

26 Aralık 2011 02:27

Bende bu pozitif yorumlara katılırım.. Sanatçı: Bu güne değin Aile Şerefi, Gülen Gözler, Cennetin Çocukları, Hababam Sınıfı Uyanıyor, Neşeli Günler, Perihan Abla, Gülen Adam, Bugünün Saraylısı, Kurtuluş Vb. TV dizisi ve sinemanın baş yapıtlarında başarıyla oynamış, birde bunun yanında yönetmen yardımcısı olarak Kartal TİBET'E asistanlıkta yapmıştır. Öyle tantanalı bir oyuncu değil ama oyuncu gibi oyuncu.. Başarısı daim olsun...

Cevap Yaz

Loverman

21 Aralık 2011 23:58

ahmet sezerel rollerinde insanlara örnek olacak karakterleri canlandırdı. türk sinemasına ve halka bu anlamda büyük katkıları olduğunu düşünüyorum. çok iyi bir oyuncu gerçekten. 

Cevap Yaz
Yandex.Metrica