Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ahmet Bilgin (Ahmet Bilgin)

Ahmet Bilgin

Doğum Yeri : Susurluk

Doğum Tarihi : 9 Eylül 1969

Ajans : ARZUGAMZE MENAJERLİK & CAST

Hakkında : 1986'da İstanbul'da amatör tiyatro çalışmalarına başladı. 1989'dan itibaren tiyatro çalışmalarını Ankara'da sürdürdü. Tiyatro o.d.a., Ankara Oyuncular Birliği, Başkent Oyuncuları, Ankara Halk Tiyatrosu, Çevre Bakanlığı Çocuk Tiyatrosu, Aseom, Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu, Tiyatro Atölyesi, Tiyatro Mu, Tiyatro Muhalif'te oyuncu olarak çalıştı. Sevimli Palyaçolar,Prens Hima, Şeyh Bedreddin adlı oyunları yazdı. Sevimli Palyoçolar'ı Ankara Halk Oyuncuları Tiyatrosu'nda, Şeyh Bedredreddin'i Tiyatro Muhalif'te yönetti. Rıfat Ilgaz'ın Pijamalılar'ını senaryolaştırdı. 'Örümcek' adlı bir de radyo tiyatrosu var.

İlgili Filmler

Resimlerenigmacuture

14 Mart 2009 11:15

başarılı ve önemli bir oyuncu

Cevap Yaz

commogene

18 Ekim 2008 21:01

Turk tiyatrosunda cok onemli bir oyuncu olduguna inaniyorum. Ancak sinemada istedigi yerde degil. Sinemacilar kendisini, diger tiyatro oyunculari gibi ilerleyen yasinda farketmezler umarim.

Gercekten cok iyi bir oyuncu.Tiyatroda kendisini defalarca izlemis biri olarak yaziyorum. Sinemada da iyi projelerde bekliyorum.

Cevap Yaz

uada

3 Temmuz 2008 22:23

hangi kanalı açsam mutlaka rastlıyorum çok önemli bir bölüm oyuncusu haline geldi tebrik ederim

Cevap Yaz

yavuzocal

5 Ocak 2008 13:14

Oyunculuğunu oldukça geliştirdi.Açıkçası daha önceden kendisi hakkında yazdığım olumsuz eleştirimin insaf sınırlarını aştığını kabul etmek zorundayım.Yolu açık olsun...

Cevap Yaz

trakyalı spartaküs

23 Ekim 2007 00:43

Kendisiyle tesadüfen tanıştık.Bu kadar ince ruhlu bu kadar insancıl bu kadar mütevazi bir kişilikle karşı karşıya kalmaktan büyük kıvanç duydum. Oyunculuğunu biliyor va zaten takdir ediyordum ama insanlığının bu kadar on numara olacağı aklıma gelmemişti. Beni gerçekten kaprisli, oyuncuyum diye geçinen insanların nezlinde beni çok yanılttı.Son olarak şunu söyleyebilirim ben sıradan bir insan olarak süslü şeyler söylemeyi beceremiyorum.Ama söyleyeceğim şudur ki bu adam yarın çok büyük mertebelere de ulaşsa çizgisini hiçbir zaman bozmayacaktır.

Cevap Yaz

mergus

8 Ağustos 2007 10:21

Gerçekten çok iyi bir oyuncu.Yanlışlıkla az yıldız verdim.Aslında beş yıldız verecektim.İşadamı ve beyefendi rollerini çok iyi canlandırıyor ama Sıla'da ve birkaç dizide kötü karakterleri canlandırdığını gördüm ve inanamadım.Sanki başka biriydi o rolleri oynayan.Kötü rolleri de çok iyi yapıyor. Başarılarının devamını dilerim.

Cevap Yaz

erkan_2236

14 Temmuz 2007 15:42

Yıldızı giderek parlayan oyuncu...

Cevap Yaz

hüso

17 Mart 2007 21:28

Yeni yeni ekranlarda görüyoruz. Ben tiyatroda da izledim. Çok yetenekli bir oyuncu. Kendisiyle tanıştım. Çok mütevazi ve çok keyifli biri. Yakın bir zamanda çok iyi işlere imza atacağına inanıyorum.

Cevap Yaz

kemal danacı

8 Mart 2007 11:42

sıla dizisinde beraber çalışıyoruz çok başarılı bulduğum yetenekli bi arkadaşımız daha güzel yerlerde göreceğimize inanıyorum

Cevap Yaz

bocek1980

15 Ağustos 2006 21:29

yetenek bir yana meslegine olan saygısı ve ozverisi nedeniyle tum antalya halkının ona tesekkur borcu oldugunu dusunuyorum umarım bir gün yaptıklarınızı anlamlandıracak kisilerin sayısı artar...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica