Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


Yorgun

14 Mayıs 2020 12:03

genelde açık saçık rollerde oynardı. ben daha çok kartal tibet filmlerinde görürdüm mesela karaoğlan geliyorda kartalın bağladığı kadın rolünde, tarkan altın madalyon da kaçırılıp kurban edilen dansöz rolünde, kabadayının sonu filminde patronun göz koyd uğu striptizci rolünde. kendisine has bir oyun tarzı var ama oyunculuğu ne iyi ne kötü diyemecem pek konuşma sahneleri yok.şimdi nerelerde bilinmiyor.

Cevap Yaz

KartalTibetTutkunu

27 Ağustos 2017 20:59

Bence Ceyda KARAHAN'nın tıpa tıp adeta yumurta ikizi. İzzet GÜNAY ile iki kardeşi oynadığı: "Günahsız Katiller" Adlı filmde en son onu izledim. Genelde striptizci rolde oynamasına karşın tam tersi burada o kadar masum bi o kadar doğal oynuyordu ki, böylesi hem güzel, hemde iyi oyuncular sinemada daha çok niye olmasın? Dedim.

Cevap Yaz

silvester

19 Kasım 2016 23:06

Nesrin Nur u Ecel teri filminde seyrettim.Ben onu Seyyal Taner biliyordum.Çok benziyordu.Daha sonra filmin listesine bakınca anladım.Çok cömert sahnelerde bulunmuş bu filmde.O da erken bırakanlardan.Umarım iyi durumdadır.......Silvester.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

28 Kasım 2011 18:44

Bana göre Ceyda KARAHAN'IN tıpa tıp ta bir yumurta ikizi.. En son Onu İzzet GÜNAY'LA iki kardeşi de oynadıkları GÜNAHSIZ KATİLLER filmin'de izlemiştim. O kadar masum bi o kadar da doğal oynuyordu ki.. Böylesi hem güzel, hemde iyi oyuncular yeşilçamda niçin daha fazla yer almamıştır? Bunuda anlamak mümkün değil...

Cevap Yaz

pinekolada

20 Mart 2006 00:09

ismini şimdilerde duyamasak da,ben onun eski filmlerini ve kendisini çok beğeniyorum.umarım en kısa zamanda güzel bi projeyle ekranlarda görürüz tekrar kendisini.hem iyi bir oyuncu olduunu hemde güzel bir bayan olduğunu düşünüyorum..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica