Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Serhat Özcan (Serhat Süha Özcan)

Serhat Özcan

Doğum Yeri : Durağan-Sinop

Doğum Tarihi : 8 Ağustos 1961

Eğitim : İstanbul Belediye Konservatuarı

Resimleryeşilçam1987

29 Mart 2018 04:41

oynadığı her role derinlik ve renk katan çok iyi bir oyuncu ama bence onu efsane yapan bir demet tiyatrodaki tirbüşon rolü..cennet mahallesinde pembenin kardeşi selim rolüde güzeldi..uzun ömürler dilerim..

Cevap Yaz

KOD ADI

30 Aralık 2016 07:00

çok yetenekli iyi bir oyuncu.tirüşon rolü ve cennet mahallesinde selim rolü kendisini gösterdiği en güzel ve komik roller.

Cevap Yaz

mansurx

30 Kasım 2016 18:49

Serhat özcan yetenekli,iyi bir oyuncu iyi ve kötü her rolde oynayabiliyor bir demet tiyatroda tirbuşon rolüyle tanındı benim annem bir melek ve farklı bir rolde öyle bir geçer zaman ki dizisinde fena değildi kendisi gibi oyuncu reha özcan ın da abisidir yeni dizi ve filmlerde görmek isteriz başarılar dilerim.

Cevap Yaz

vatansever10

6 Eylül 2014 21:17

öyle bir geçer zaman kı dızınde kı rolunde pskopat adam rolünü süper canlandırmıstı.

Cevap Yaz

delikadir39

29 Mart 2011 19:44

Şaşkın yüz ifadesini iyi beceriyor.Kaygısızlar filminde kısa rol alan oyuncuların birçoğunu seslendirmiştir.

Cevap Yaz

Halil Güneşli

5 Şubat 2010 13:33

Yılmaz Erdoğan (Mükremin Abi'nin) son dönemdeki projelerini özellikle ismini bile yazmaktan hicap duyduğum Çok Güzel Hareketler Bunlar gibi çalışmalarını anlamak mümkün değil. Yılmaz Erdoğan belli ki yeni açılımların peşinde yeni yüzler, yeni oyuncular ve farklı sanat çalışmalarıyla karşımıza çıkmaya çalışıyor. Ama unutmasın ki Yılmaz Erdoğan'ın Yılmaz Erdoğan yapan şeyler, Bir Demet Tiyatro ve onun oyuncularıdır. Onları es geçmesi demek, geçmişini unutması demektir. Sadece  Bir Demet Tiyatro'ya bağlı yaşamasını kimse beklememektedir. Yalnız eski oyuncu arkadaşlarına yaptığı bu vefasızlık örneğini de hiç kabul edilebilir bir durumda değildir. Bunun en net örneği Tirbişon yani Serhat Özcan'dır. Böylesine bir oyuncuyla yıllarca partnerlik yapıp onu bir kalemde silip atmak yerine Çok Güzel Hareketler Bunlar'daki çaylak-çömez oyuncuları vitrine sunmak, kendi akrabalarını ön plana çıkartmak belli bir dönem o acemileri ve hiçte komik olmayan sevimsiz ve komedi ile uzaktan yakından bağı olmayan sevimsiz Ersin'le belli bir yere kadar ilerleyecektir. Bu durum Mükremin Abimize hiç yakışmamaktır. Zira kendisi delikanlılığın en büyük örneğidir.

Cevap Yaz

Sercaninal

13 Eylül 2009 21:11

Cennet Mahallesi dizisini sevmesemde ve Serhat Özcanın kalitesinin biraz altında olduğunu düşünsem de Serhat Özcan o dizi de dahil her projede görevini layıkıyla yapmış bir oyuncudur.

Cevap Yaz

fdts

20 Temmuz 2009 11:37

çok usta bir komedi oyuncusu çok başarılı.

Cevap Yaz

tolga73

27 Mart 2009 21:06

tribüşon ve tankut rolleri çok komik ve 10 numara

Cevap Yaz

LaST_LeaF

12 Kasım 2008 22:16

Gerçekten çok sıcak bir oyuncu oynadıqı karaktere insanı kendisiymiş gibi inandırabiliyor çok başarılı bir oyuncu dilerim onu daha da fazla izleyebiliriz güzel yapımlarla uzunca bir süre devam eder...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica