Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Erol Şenbecerir

Erol Şenbecerir

Doğum Yeri : İzmir

Doğum Tarihi : 3 Şubat 1944

Ölüm : 1996-10-21

Hakkında :

İlgili Filmler

Resimlerkursiyer

24 Temmuz 2016 12:25

1987 yapımı Adı Ökkeş filminin yapımcısı Sun Film Erol Şenbecerir Gözüküyor. tv de gösterilen kopyasında.

Cevap Yaz

silvester

23 Nisan 2016 20:24

Sinemamıza , son derece başarılı yapıtlarla hizmet vermiş güzel bir insandı.Listeside bunu doğrular nitelikte.Çok genç yaşta vefat etmiş olması da oldukça üzücü.Allah rahmet eylesin..........Silvester.

Cevap Yaz

turgut1955

8 Ağustos 2008 18:34

erol   abi   çok   iyi  yapimci  ve  ayrıca  adam   gibi  adamdi   çalişanin   hakkini  hemen   veriyordu    aramizdan   çok  erken  ayrildi     mekani    cennet  olsun    ışık  yönetmeni   turgut  köse

Cevap Yaz

blue_bigfish

20 Ağustos 2006 17:35

BAŞARILI YAPIMCIMIZ İÇİN ÖNCELİKLE TANRIDAN RAHMET DİLİYORUM . FİLİMLERİNİ SİTENİZDE KONTROL ETTİM HEPSİ ÇOK BAŞARILI VE KARAKTERLERİ MÜKEMMEL FİLMLER. GÖRDÜĞÜME GÖRE BENDEN BAŞKA HİÇ Bİ YORUM YOK BU BAŞARILI YAPIMCIMIZ HAKKINDA İŞTE BUDA YENİ SİNEMANIN BİZİM O ÜNLÜ YEŞİLCAMIMIZIN ÖNÜNE GEÇTİĞİDİR.AMA BEN YİNEDE BİR TÜRK OLARAK YENİ SİNEMA OYUNCULARINI DİLDE GEÇMİŞİMİZİN BAŞARILI YAPIMCISINI HATIRLAMAYI VE ÖVMEYİ TERCİH ETTİM YANLIŞMI YAPTIM BİLMİYORUM AMA VİCDANINIZ KARAR VERSİN !!!!! BEN KENDİM VE AİLEM ADINA BU YAPIMCIMIZIN AİLESİNE DERİNDEN BAŞ SAĞLIĞI DİLİYOR VE GEÇMİŞTEKİ SİNEMA YILDIZLARINI GURURLA ANIYORUM !!!!!

Cevap Yaz
Yandex.Metrica