Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Gecenin Sonu

Gecenin Sonu

8,23

(7 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 2 Saat 8 Dk Duygusal Dram Duygusal, Dram


yeşilçam1979

17 Haziran 2017 19:53

Ahmet Mekin hem Cüneyt Arkın (Çaresizler) hem de Tarık Akan la bu fılmde beraber aynı rolde iki kez oynamış. Gerçekten çok ilginç. Aynı durum Ekrem Bora (sürtük filmleri) ve Fatma Girik (Ezo Gelin filmleri) içinde geçerli. Bu filmde hakikaten oldukça başarılı bence.

Cevap Yaz

MGUNAY

6 Kasım 2015 09:20

filmdeki şişe olayı sanırım unutulmaz. aynı olay Kadir İnanır Arap Abdo filminde İbrahim Kurt'ada yapmışdı. yeşilçam filmlerinde çok nadir gözüken sahnedir iki filmdeki sahneler.

Cevap Yaz

Kleberson

19 Haziran 2015 18:13

korhan abay ve serdar gökhanin oynadigi filme cok benziyor birde cüneyt arkinin ahmet mekinle oynadigi filmede benziyor

Cevap Yaz

liondaddy

3 Temmuz 2013 00:08

Çaresizler filminin benzeri bir senaryo. Güzel bir film.

Cevap Yaz

kariz_ma_35

6 Eylül 2011 00:09

Doğuştan şanssız çocukluğu küçüklüğü ıslah evinde geçmiş. Ailesi bir komplo'ya kurban gitmiş genç kabadayı birinin yıllar sonra aynı kulvarda karşılaştığı. Tesadüf eseri tanıştığı baba,oğul'un trajik sonu. "Hasan" Ahmet Mekin gençliğinde her yeri kırıp döken bir kabadayıdır. Gün gelir ailesinin ısrarı ile bu kirli işi bırakmaya karar verir. Teşkilatın başında olan "Osman" Hikmet Taşdemir bu duruma kinlenip karısını adamlarına öldürtür. Hasan'ın evde olmadığı bir günde. Karısını öldüren adamlardan intikam alan Hasan cezaevine girer. Hapisten çıktığında mekanlardan haraç kesen tanımadığı oğlu "Kadir" Tarık Akan çıkar. Bir süre aynı yolda oldukları için sürtüşen ikili birbirini sonradan tanır. Geçmişin hesabını bu teşkilatın tüm bireylerini öldürür. Her ikisi ağır yaralanır önce Baba Hasan daha sonra oğlu Kadir sevgilisi Çiğdem Tunç'un kollarında vefat eder. Evet film benden önce yorum yazan yesilcamlover arkadaşın söylediği gibi. Cüneyt Arkın'ın Çaresizler filmiyle aynısı. Tarık Akan her ne kadar kabadayı rolüne fazla yakışmasada kötüde değildi. Tarık Akanı ilk defa kabadayı rolünde izledim. Bu filmde Akan'ın iyi filmler kategori'sine girebilecek filmlerinden birisi.

Cevap Yaz

theshow

20 Mayıs 2008 17:33

çaresizler filminin benzeri değil tıpatıp aynısı gibi Tarık akan neysede..ahmet mekin bu filmde yine var :)

Cevap Yaz

daglargibi

6 Aralık 2006 10:54

Senaryosu 1973 te oynayan Basrollerini cüneyt arkin ve ahmet mekin in paylastigi caresizler filmin in benzeri

Cevap Yaz
Yandex.Metrica