Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Vatan Şaşmaz (Vatansever Şaşmaz)

Vatan Şaşmaz

Doğum Yeri : Aksaray, İstanbul

Doğum Tarihi : 8 Ocak 1975

Ölüm : 2017-08-27

Ajans : Mandalina Casting

Hakkında : Vatansever "Vatan" Şaşmaz (8 Ocak 1975, İstanbul - 27 Ağustos 2017, İstanbul), Türk oyuncu, sunucu ve yazar. Gençlik yıllarında fotomodellik yapmıştır. Ayrıca bazı reklamlarda ve kliplerde rol almıştır. Yıllarca Melike Öcalan ile birlikte atv'de sabah programları sunmuştur. Daha sonra yine atv'de Özel Hat isimli bir magazin programının sunuculuğunu üstlenmiştir. Çocuklar Duymasın dizisinde oynadığı Engin karakteriyle geniş çevrelerce tanınmıştır. TGRT için çekilen, Akşemseddin'in hayatının anlatıldığı filmde Akşemseddin'i oynamıştır. 2004 yılında TRT için çekilen Dudaktan Kalbe filminde Doktor Ergun, Keloğlan Kara Prens'e Karşı isimli sinema filminde ise Beyaz Atlı Prens rollerinde oynamıştır. 27 Ağustos 2017 tarihinde İstanbul'daki bir otelde eski manken ve oyuncu Filiz Aker tarafından tabancayla vurularak 42 yaşında öldürüldü...

ResimlerKralAkrep07

27 Ağustos 2019 03:49

Vay Be Vatan Şaşmaz Bugün Öleli Tam 2 Sene Oldu , Çocuklar Duymasınla Enginle Girmiştin Hayatımıza Maalesef Eski Hayatından Atamadığı Şey Onun Sonu Oldu Ne Acı , En Parlak Döneminde Gitti Aramızdan Hemde Kalleşce Vurularak , Mekanın Cennet Olsun Ölümün 2.Yıldönümünde Özlemle Anıyorum , Anıyoruz

Cevap Yaz

vatansever10

29 Ağustos 2017 21:02

Vefatına çok üzüldüm.Allah rahmet eylesin.

Cevap Yaz

AlınYazısı

28 Ağustos 2017 18:21

Deyim yerindeyse, Danyal gibi delikanlıydı. Türkiye'nin belkide en iyi beş sunucusundan biriydi. Güler yüz, mütevazi, şenşakrak bir kişilikti. Vefatına çok üzüldüm. Çocuklar Duymasın'ın Engin'i Sensiz şimdi Selçuk Bey ne yapacak. Kim onu kızdıracak :(...Çok erken yaşta vefat etti. Hatırlanırsa Merhum, Mümtaz Sevinç'te benzer bir olay ile öldürülmüştü. Yazık oldu, Allah Rahmet Eylesin.

Cevap Yaz

bltszlk

28 Ağustos 2017 16:27

Dün haberi bende okuyunca şaka sandım.Meğersem gerçekmiş ölüm haberi.Vatan Şaşmaz'a Allah Rahmet Eylesin

Cevap Yaz

hayrivarol

28 Ağustos 2017 15:56

Allah rahmet eylesin...Kusursuz bir yakışıklılığa sahipti.. Sonu böyle olmamalıydı..

Cevap Yaz

Sinemaagresif

28 Ağustos 2017 13:09

Duyduğum andan itibaren şok içerisindeyim..... Böylesine bir ölüm haberi gerçekten çok sarstı beni..... Sevgili Vatan Şaşmaz sevdiğim bir isimdi gerçekten..... Herkes gibi bende Onu Çocuklar duymasın dizisinde ki Engin rolü ile hatırlarım hep.... Aynı zamanda iyi bir sunucu ve mankendi....Baba olmayı çok arzularmış herkes gibi.Tam da baba olmaya hazırlanırken evladını kucağına alamadan göçüp gitti... Eşi 4 yahut 5 aylık hamileymiş.. Ne yazık ki O da birçokları gibi çok çabuk ayrıldı aramızdan.... Allah rahmet eylesin.... Sevenlerine ailesine ve eşine sabırlar diliyorum... Mekanı cennet olsun..

Cevap Yaz

Göztepe

28 Ağustos 2017 12:39

Vatan Şaşmaz hakkında çok şey yazıldı çizildi lakin cinayete kurban gitmesi çok üzücü oldu. Eski manken,sunucu ve oyuncuydu Çocuklar Duymasın dizisiyle şöhreti yakaladı üstelik yakışıklı,karizmatik bir iyi sayılabilir oyuncuydu. Dahada önemlisi evli bir baba adayıydı. nur içinde yat mekanın cennet olsun.

Cevap Yaz

SarpBayhan

28 Ağustos 2017 05:40

Bu akşam itibariyle bir otel odasında Filiz Aker isimli eski bir manken tarafından öldürüldüğünü öğrendim ve gerçekten üzüldüm. Allah taksiratını affetsin belki çok daha önemli projelerde yer alabilecek biriydi sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz, Allah Rahmet Eylesin.

Cevap Yaz

vatansever10

8 Ağustos 2014 20:44

cocuklar duymasında sonra ortalıkta olmayan, genelde programlarda spıkerlık yapan bırısı....

Cevap Yaz

cicoz99

9 Mart 2011 23:05

 başarılı bir  oyuncu.başarılarının devamını dilerim....

Cevap Yaz
Yandex.Metrica