Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Bu Kutu Başka KutuGöztepe

18 Haziran 2016 00:14

Mete İnselel şaşkın yüz ifadesini çok iyi beceriyor bu filmde bu özelliğini çok iyi kullanmış. Film erotik ama hem komedi hemde oyunculuk ve fon müziği yönünden zengindi. Filmdeki Kayseri'li karakteri ve şiveside iyidi izlenebilir bir film olduğu kanısındayım en azından sıkıcı değil hatta komik sahneleri var her ne kadar yesilçam erotik film olsada.

Cevap Yaz

kamilzafer

17 Mart 2016 07:39

Süresi kırpılmış haliyle 47 dk.İyi de olmuş kırpmışlar.Zira ne erotik ne de komik.Ucuz bir lafın (Kutu) mayalandırılmış sunumu.O zamanlar bunlara mı gülünüyordu,zannetmem.Yukarıda ki afiş güzel bir afiş lakin bu filme mi aittir hem bilmem hem yine zannetmem.Kadroya 4 sanatçımız eklendi bir de fotoğraf. Zafer ALGAN

Cevap Yaz

AlınYazısı

16 Mart 2016 09:09

Gayseriden kalkıp büyük şehirdeki İş Adamı Dayısının yanına büyük umutlarla gelen Nami, Dayısının yanında kalıp iş ve ev bark sahibi olmak ister. Ayağını büyük şehre basar basmaz. Bir kutu Muhabbetinin içinde bulur kendini. Onun deyimile Ben Kutumu kimseye vermem ve Açtırmam Desede, Bu Kutu Başka bir Kutudur. Tipinin tıpa tıp Benzediği Öldürülen bir Mafya babası ile karıştırılan Nami'nin Kutu Macerası seyredilebilir bir komedi. Mete İnselel Ruhu şad olsun Aramızdan 43 gibi erken bir yaşta ayrıldı. Bu tip Rollerde çok başarılı. Dönemde Cüneyt Arkın'ın asiliği ve yaramazlığı o filmede konu olmuş. Nami'nin kırdığı cevizlerden ve hadiselerden bunalan Dayısı Lenn Hadise Çıkarmakta Cüneyt Arkın'ıda geçtin diyerek Tatlı bir gönderme yapar.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica