Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Alın Yazım

Alın Yazım

8,87

(20 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 20 Dk Dram Duygusal Dram, Duygusal

Yönetmen: Orhan Elmas Orhan Elmas

Ülke: türkiye

Oyuncular: Haldun Ergüvenç, Nuri Tuğ, Gülten Ceylan, Coşkun Göğen, Songül Gündüz, Atakan Ata, Birol Işın, Aliye Rona, Kadir Savun, Nuri Alço Devamını Gör...

Konusu : Filmde, zengin bir kadınla fakir bir adamın yaşadığı aşk hikâyesi anlatılır. Babaları iş ortağı olan Hülya ve Ahmet birbirlerini severler. Hülya’nın babası işlediği bir suç yüzünden hapse atılır. Bu yüzden Hülya ve annesi oturdukları mahalleden taşınır. Buna rağmen Hülya ve Ahmet görüşmeye devam eder. Aradan yıllar geçer ve Hülya’nın babası Fevzi hapisten çıkar. Kısa süre içerisinde de çok zengin bir iş adamı olur. Kızını zengin biriyle evlendirmek isteyen Fevzi, kızı Hülya’nın Ahmet’le kurduğu ilişkiye engel olmaya çalışacaktır.Murat

28 Ocak 2021 18:42

Bu filmi tekrar izlemek istiyorum ama hiçbir yerde yok. Hiç bir yerde yok. Turkiyenin gelmiş geçmiş en mükemmel duygusal filmi. İnsan aşık oluyor. Filmi nasıl izleyebiliriz.

Cevap Yaz

Yorgun

27 Kasım 2020 11:53

Hülya Avşarın en güzel filmlerinden biri. Klasik Yeşilçam filmi.Aşıkları ayıran kötü bir adamın zifaf gecesi sona eren hayatının öyküsü. Nuri Alço gene oyunculuğunu konuşturmuş. Şahin Çelik dublajida oturmuş Nuriye. . Kadir Savun , Aliye Rona ve Erol Taş da filme ayrı renk katmış.

Cevap Yaz

aysenazan

20 Kasım 2020 14:23

Yeşilçam'ın en iyi aşk filmlerinden biri... Bunu çok rahatlıkla ifade edebilirim. Salih Kırmızı, Hülya Avşar, Kadir Savun, Erol Taş ve Nuri Alço çok çok başarılı.... İnsanın içini çizen, duygulandıran bir aşk filmi... İmkansızlıktan doğan bir aşk ve bir kadının sevince neler yapabileceği bu filmde çok güzel anlatılmış...

Cevap Yaz

sinemaadamı

1 Kasım 2015 12:41

hülya avşarın en güzel filmlerinden biri. klasik yeşilçam filmi aşıkları ayıran kötü bir adamın zifaf gecesi sona eren hayatının öyküsü. nuri baba gene oyunculuğunıu konuşturmuş. on numara 5 yıldızlık bir film. kadir savun , aliye ronada vede tabi erol taş ta filme ayrı renk katmış. salih kırmızı bu filmde başrole gitmiş . rolünü çok çok iyi oynamış. film geçtğimiz yıllarda tvlerde bol bol oynardı. şu sıralar göremiyorum vhs çıksa satın alacam ama bulamadım daha.

Cevap Yaz

dikişsizsabri

16 Eylül 2015 22:40

JEYAN TÖZÜM VE ERHAN YAZICIOĞLU'NUN DUBLAJLARI MUAZZAM. SELAMİ ŞAHİN'İN ŞARKISI DA OLAĞANÜSTÜ.

Cevap Yaz

Yeşilcamavi

17 Eylül 2014 14:33

Iyi bir filmdi. Dublaj da çok iyiydi. Zaten Jeyan Hanım'ın sesi Hülya Avşar'a çok yakışıyordu. Erol Taş ne kadar mükemmel bir oyuncu kötü rolünü bu kadar kim iyi yapabilir ki bu devirde. Sadrettin Kılıç'ın muhteşem sesininde katkısını unutmamak gerekir ki, Erol Taşın manavla berberle alay ederek gülmesi muazzam bir sahne. O sahne için saygıdan eğilirim.

Cevap Yaz

kral_affetmez

16 Kasım 2013 11:13

selamı şahinin tanımam senden başka şarkısıyla devleşmiş bir türk sineması klasiği.

Cevap Yaz

kral_affetmez

9 Kasım 2013 18:20

evet beyza çetine ve diğer arkadaşlara katılıyorum güzel bir film.şarkısı da ayrı güzel. ama nuri alço yerine yalçın gülhan oynasaydı bu filmde kesinlikle daha iyi olurdu diye düşünüyorum. kadir savun da formunda e daha ne olsun hülya avşar için en azından bir kere bile olsa izlemenizi öneriyorum.

Cevap Yaz

beyzacetin

25 Eylül 2013 12:27

Benim için bu filmin en önemli oyuncuları Nuri Alço ve Erol Taş. Özellikle hastanede Hülya Avşar ile Salih Kırmızı nın ellerini ayırma sahnesi çok komik. Kötülüğün bu kadar yakıstıgı insanlar zor bulunur. Muhtesem oyunculuk :)

Cevap Yaz

performer

15 Eylül 2011 22:28

çok bilindik bir senaryo. işte yönetmen sineması, orhan elmas'ın usta işi yönetimi ile, ortaya izlenmesi keyifli bir film çıkmış. orhan elmas bu filmi çektiğinde 40 yıllık bir yönetmendi. allah rahmet eylesin hep gişe yapan filmler çekmişti.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica