Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Barut Fıçısı

Barut Fıçısı

8,75

(15 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Duygusal Komedi Duygusal, Komedi

Yönetmen: Zafer Davutoğlu Zafer Davutoğlu

Ülke: türkiye

Oyuncular: Hasan Ceylan, Ergül Buharalı, Behzat Balkaya, Faik Coşkun, Hüseyin Zan, Talia Saltı, Necdet Tosun, Mürüvvet Sim, Nubar Terziyan, Muammer Gözalan Devamını Gör...

Konusu : Fatma Osman'ı, Osman'da Fatma'yı sevmektedir (Çaktırmamaktadır). Anne Bedia ise  oğluna yakıştırmamakta ona sosyeteden birini düşünektedir. Nitekim iftirada atar, hırsızlıkla suçlar ama geri teper, komplosu açığa çıkar, sevgililerinde kavuşmasına vesile olur.14.1.08   Zafer ALGANAli_Alamuti

13 Ağustos 2019 17:01

Bir çok ünlü oyuncu ile çekilmiş görüntüsü kaliteli bir komedi. Ancak hakaretler, aşağılamalar, kavgalar, iftiralar gırla gidiyor. Kuzen evliliği ise hiç tasvip etmediğim bir olay. Fatma Girik yine her kavganın ortasında.

Cevap Yaz

burcusara

9 Ağustos 2019 03:02

Bu filmi çok beğendim. Eskiden kuzen evliliğinin ne kadar normal olduğunu gösteriyor ama çünkü iki kuzeniyle birden öpüşüp duruyor İzzet :) Fatma da büyük kuzen gibi birşey. Yani hepsi akraba. Ama gerçekten eğlenceliydi.

Cevap Yaz

TubaArtan

1 Mart 2017 14:58

yeşilçamın kaliteli filmlerinden.. çok eğlenceliydi. izledim ve sonrasında usb ye atıp salondaki dev ekranda tüm aile bireylerine tekrar izlettim ;)

Cevap Yaz

Mtekke

26 Kasım 2016 00:28

Film de oyuncular da çok iyi izlemeden geçmeyin

Cevap Yaz

beyzacetin

9 Kasım 2013 15:23

Kadro muhtesem. İzlememin en önemli sebebi de bu. Senaryo fena değil ama sevimli bir film, izlenebilir.

Cevap Yaz

Elvis07

14 Ekim 2013 03:59

Kalabalık ve kaliteli kadrolu böyle filmler çok hoşuma gidiyor filmde eğlenceli ve güzeldi

Cevap Yaz

Göztepe

8 Haziran 2013 00:49

Valla filmi çok beğendim her yönüyle dört dörtlük bir film olmuş çapkın bir işadamı oğlu hergün bir başka kızla takılırken İzzet Günay. Diğer yandan fesat iftiracı bir anne rahmetli Bedia Muvahhit ve otoriter komik bir baba rahmetli Vahi Öz bu zengin ailenin bir akrabasıda Fatma Girik. Fatma Girik ile İzzet Günay devamlı birbirini yediği birşeyler attığı kavga ettiği sahneler ve Nebahat Çehre'ninde tuzak kurarak rol gereği İzzet Günay'la aynı yatağa girdiği sahneler çok iyidi. Bunların yanında servet düşkünü akrabalar komple iyi harmanlanmış güzel bir aile komedisi filmi..

Cevap Yaz

benimsinema

6 Ağustos 2012 21:09

filmin casti oldugu gibi filmin kendiside güzel.. fatma girikle izzet günay birbirine yakisan en iyi ciftlerden... osman karekteri bir sadri alisiga birde izzete cok iyi yakisiyor...nebahata ve colpana ayri tesekkür ederim... izlenmeye deger olan bir ask komediyesi.

Cevap Yaz

performer

13 Temmuz 2009 23:02

içi bomboş olan bir film. osman seden'in komediye olan ilgisi bu filmlerden anlaşılıyor. fakat gerçekten istediği filmleri bence kemal sunal ve zeki metin ile çekti. izzet günay ne kadar komedi oynasada komik oyuncu değil. komediyi komik ile çekmek gerekir. komik genel olarak yakışıklı olmaz yani yakışıklıdan komik çıkmaz. nasıl kemal sunal aşk filmi çekemezse izzet günay'da ediz hun'da komediyi oynayamaz. bu filmde vahi öz ve mualla sürer gibi isimler olsada onlar yan roller.

Cevap Yaz

Yuxel1907

13 Temmuz 2009 12:22

Güzel ve sımsıcak bir film.. İzzet Günay, Fatma Girik ve Vahi Öz.. Sımsıcak bir romantik-bol aksiyon ve sürprizli hoş bir film..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica