Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Bionik Ali FutbolcuGöztepe

15 Temmuz 2019 10:59

Komik bulduğum sevdiğim bir Aydemir Akbaş filmidir özellikle Akbaş'ın doping ilacını içtikten sonra hareketleri tüm şutları kurtarması Yenerbahçe'nin harikaydı.Filmi seyrettim eğlendirdi beğendim lakin bana biraz eksik gibide geldi takım isimleri Yenerbahçe, Salatasaray olması özellikle çok komikti :)

Cevap Yaz

mansurx

16 Aralık 2016 10:03

Film baştan sona klişe bir konuya sahip filmde epey tuhaflık var filmin adı bionik ali futbolcu olmasına rağmen filmde bir kaleci var ayrıca bir sahnede fenerbahçe adıda geçiyor halbuki filmdeki takım yenerbahçe özensiz bir film ve film tam konu sonuçlanmadan 57 dakika bitiyor ya film zarar görmüş yada kesilmiş bu film 90 dakikadan aşağı değildir komedi yılmaz atadeniz in alanı değil kısaca malesef film vasat bir filmden öte değil.

Cevap Yaz

bysiirtli56

3 Mart 2013 10:53

erotik komedi katagorisini hak ediyor

Cevap Yaz

asım mavzer

6 Haziran 2008 15:43

Salatasaray ve Yenerbahçe arasında büyük bir rekabet vardır;Yenerbahçe yöneticileri yugoslavyadan bir kaleci getirirler.bu kaleciye ameliyat ile mekanik bir aksam konacaktır.bunun için bir kliniğe getirilir,bu arada kaçak sigara satıcısı Ali zabıtadan kaçarken bu kliniğe girer ve ameliyata yanlışlıkla o alınır.Doktorda uygulamayı Ali'ye yapar..Ali artık kaleci Tribişonoviç olmuştur.

Ali'ye yaptığı iğne aynı zamanda cinsel uyarıcıdır ve formdan düşmemesi için kadınlardan uzak durması gerekir,fakat rakip takım yöneticileri büyük maç öncesi Ali'ye kadın gönderirler...

 

Keyifli bir Aydemir Akbaş komedisi izleyin...

Cevap Yaz

SerComputer

15 Nisan 2006 14:59

Filmde Türkiye\'nin en büyük 2 kulübü olan Fenerbahçe ve Galatasaray\'ın isimleri, \"Yenerbahçe\" ve \"Salatasaray\" olarak tabir edilmiştir. :) Komik ve güzel bir filmdir...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica