Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ahmet Koç (Ahmet Koç)

Ahmet Koç

Hakkında :

İlgili Filmler

ResimlerSarpBayhan

5 Aralık 2016 16:04

Banker Bilo ve Keloğlan Aramızda filmlerinden hatırlıyorum. Banker Bilo'da karpuz alan müşteri, Keloğlan'da Düztaban Nuri rollerinde izlemiştik

Cevap Yaz

ilhan-59

2 Haziran 2011 17:45

Ahmet Koç filmlerde genel de ( Tik )' li bir karakteri canlandırıyor kafasına dokunulunca elini ensesine vuruyor . Bu hareketler her filminde aşağı yukarı mevcut. örnek ; Behçet Nacar'ın " serseri Kral " filminde meyhaneci rolünde bu Tikli hareketi izlenebilir Fakat onu sinemaseverler Yılmaz Güneyin bütün filmlerinde  değişmez oyuncu olarak görebilirler.hayattaysa sağlıklı günler dilerim.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

29 Mart 2011 01:12

Sanatçının doğum tarihi, şuan yaşayıp yaşamadığı belli değil. Bence 1940-45 gibi bi' tarih de olabilir. O'nuda Yılmaz GÜNEY & Fikret HAKAN'IN birlikte başrol oynadığı 'KORKUSUZLAR' adlı filmden beridir, ben ve benim yaş civarı olanlar onu hep köse Ahmet olarak hatırlar. Site filmografisinde 60 tane film kayıtlı gözüküyor... oysa, daha çok filmde de oynadığını sanıyorum.

Cevap Yaz

kariz_ma_35

9 Mayıs 2010 23:37

Sadece ilyas salmanın banker bilo filminden hatırlıyorum birçok filmde oynamış bir oyuncu inşallah sağdır ortdan kaybolan bu değerli abimiz ....

Cevap Yaz

Halil Güneşli

16 Aralık 2009 12:17

Genellikle Yılmaz Güney filmlerinde görmeye alışık olduğumuz, yan ve yardımcı rollerde sık sık karşımıza çıkan bir oyuncudur. Çoğu kimse adını bilmez ama resmini görünce hemen tanır. Bence yardımcı rollerde oldukça başarılıydı, sinemaya yatkın bir yüz şekli vardı karakter oyunculuğu ve yardımcı rollerden daha yüksek rollerin üstesinden rahatlıkla gelebilecek bir oyuncuydu, keşke sinemacılar, en az Yılmaz Güney kadar onun elinden tutabilmiş olsalardı.

Cevap Yaz

delikadir39

14 Mayıs 2009 18:57

arayıp da buamadığım aktorlerden biri... Katkıda bulunana cok tesekkur ediyorum...

Cevap Yaz

asım mavzer

13 Mayıs 2008 13:50

Namı köse olan sanatçımızı genelde Yılmaz Güney filmlerinde görürüz.Pire Nuri'de komiser,yedi belalılarda kovboy,kan su gibi akacak filminde mahalleli köse,aydemir akbaş'ın filmlerinde yine görürüz..Yedi yürekli şaban-çapkınlar kralında-uşak rolünde.biyonik ali futbolcuda ise yine mahalleli köse rolünde görürüz.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica