Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Acı İntikamcaner aydin vegan

5 Aralık 2020 14:59

1968 yapımı cuneyt in siyah beyaz filmlerinden. Filmde cızırtı var. O yüzden biraz rahatsız etti. Çok kesilmiş sahne de var. Kopuk kopuk bazı yerler. 85 dakikalık filmi 68 dakikaya düşürmüşler. Reha Yurdakul un kötü rolde harika oyunculuk sergilediği film. Cuneyt hem iyi dövüşen, hem çapkın biri filmde. Tabi diğer filmlerdeki gibi gerçekçi dövüş sahneleri yok. Oralar biraz absürd olmuş. Birbirlerini öldürmemeye direniyorlar filmde, bayağı absürd :) Cingoz recai lakaplı biri de var filmde. Ona atıf da yapmışlar.

Cevap Yaz

Avcı24

5 Haziran 2014 10:25

suzan avcı çok başarılı

Cevap Yaz

kadelli

28 Temmuz 2013 01:56

çok kötü bir film. en güzel tarafı cüneyt arkını abdurrahman palay ın seslendirmesi. oyunculuk ve senaryo adına filmde hiçbişe yok, bomboş bir film.

Cevap Yaz

nostaljiadami

18 Ağustos 2012 23:16

Guzel, yuksek tempolu, cok iyi aksiyonlari olan bir macera filmi, yalniz suresi cok kisa. Yillar once ben bu filmi videodan baska bir isimi ile izlemistim, filmin adi "Firardan Sonra" idi.

Cevap Yaz

Loverman

19 Ağustos 2010 18:19

bir filmin kadrosunda yer alan bütün oyuncular başka bir filmde aynı şekilde oynarmı bilemem. ancak bir karışıklık olduğu kesin. çünkü bu filmde yer alan oyuncular yüzbaşı kemal filmindede yer almış. yorum ve katkı olarak en uygun filmin burası olduğunu düşündüm. yalnız benim izlediğim filmin jeneriğinde bütün oyuncular ve reji aynı olmakla birlikte tek farkının filmin adı olduğuydu. böyle bir çelişkide var. videodan izlediğimin adı "oyna bebeğim oyna" idi. konusuna gelince Türkiye ye milyonlar kazandıracak bir altın madeni tespit eden mühendis muammer bey, altınların yerini öğrenmek isteyen mafya şebekesi tarafından kaçırılır. emniyet müdürlüğü de muammer beyi kurtarmak ve şebekeyi çökertmek için polis teşkilatından orhan şahini ortalıkta kiralık katil gibi gösterip mafyanın içine sızmasını sağlar. orhan şahin için bundan sonrası her macerada muammer beyin yerini iyice öğrenmek olacaktır. görüntü kalitesi iyi olmamasına rağmen iyi bir macera-polisiye filmi. 

 

Cevap Yaz

B a r b a r o S

12 Nisan 2009 21:55

Taksim meydanında trafik ışıklarında karşılaşıp bakıştıkları sahne çok güzel... Mutlaka izlemesi gereken Cüneyt ARKIN ve Filiz AKIN filmi... 10 numara

Cevap Yaz

isocum

21 Aralık 2008 12:40

Bu filmi izlemedim fakat cüneyt arkının filmlerine genellikle tam not veririm bu filmin afişi dahi tam not vermeme  yeterlidir.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica