Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Fatoş'un Fendi Tayfur'u Yendi

Fatoş'un Fendi Tayfur'u Yendi

7,74

(4 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Komedi Komedi
IMDb puanı: 0


performer

20 Temmuz 2015 21:27

film resmen öztürk serengil show olmuş. baştan sona kahkaha...

Cevap Yaz

yalnızlar_rıhtımı

7 Mart 2009 19:42

çok komik eğlenceli bir film izlerken insanı çok güldürüyor vahi öz ve öztürk serengil olunca o film izlemeden geçilmez zaten.

Cevap Yaz

sultanhastası

7 Eylül 2007 12:22

Tayfur, Adanalı ünlü bir ağanın oğludur. Babasının işlerini İstanbul'dan idare etme bahanesi ile şehre gelir ve eğlenceye zevk-i sefaya dalar oldukçada çapkındır. Babası Tayfur'u arkadaşının kızı Fatma ile evlendirmek ister. Fakat Tayfur buna karşı çıkar ve Fatma'ya telefonda hakaretler eder. İşi inada bindiren Fatma çapkın ve serseri Tayfur'a güzel bir ders vermek için kolları sıvar. Çok komik ve eğlenceli bir film

Cevap Yaz

davutsu

5 Ağustos 2007 11:33

Bu sabaha karşı fox tv'de izledim filmi. Yani biraz ilginç, erkeğin yaptığı normal, karakterinin eseri oluyor da, kadın çok temiz! safça kandırılan taraf oluyor. Diğer kadınlardan farklı olan bir Fatma Girik. O İstanlul kadınları gibi şiire! şevkate kanmıyor Tayfuru yola getiriyor. Neticede adanalı değil mi? İkinci bir nokta: Sahnelerin arasında geçen wipe tarzı geçiş efektleri. Uyku sersemliği ile "Allah allah o zamanlar Non Linear Video Editing mi vardı?" derken dalgayı çaktım. Kullandıkları wipe'da görüntü bir bozuk para gibi dönüyordu. Bu hileyi birbirine bağlayacakları sahnelerden birer fotoğraf alarak yapmışlar. Yani en son karadeki resim ile diğer sahnenin en başındaki resmi fotoğraf olarak bastırmışlar. Daha sonra bu iki resmi sırt sırta yapıştırıp döndürmüşler. Bu döndürdükleri bölümleri de iki sahnenin arasına koymuşlar. Bu dönme bir saniye gibi kısa bir sürede gerçekleştiği için görüntünün değiştiğini fark etmek oldukça güç ama resmin dönerken donuk olması bu bölümün başka bir çekim olduğunu gösteriyor. Velhasıllı kelam 1964 yılında bile Wipe efekti olabiliyormuş.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica