Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Hayırsız Evlat

Hayırsız Evlat

8,15

(5 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Şubat 1977 1 Saat 10 Dk Dram Duygusal Macera Dram, Duygusal, Macera

Yönetmen: Kemal Kan Kemal Kan

Ülke: türkiye

Oyuncular: Yalçın Gülhan, Betül Aşçıoğlu, Karaca Kaan, Gündüz Akar, Ece Han, Feridun Çölgeçen, Nuri Tosun, Devrim Parscan, Füsun Kokucu, Füsun Kokucu Devamını Gör...

Konusu : Babasının bütün mal varlığını kumar masalarında tüketen bir adamın başından geçenlerin hikayesi.Göztepe

1 Nisan 2017 13:51

Yeşilçamın klişe filmlerinden aynı senaryo birkaç sinemamızda çekilmiştir. Özellikle bu filmde arkadaşların belirttiği gibi Ali Şen ile Yalçın Gülhan oyunculuklarıyla zirvedir birazda filmde erotizmde var fena diyebileceğim bir film.

Cevap Yaz

liondaddy

10 Şubat 2016 09:58

Güzel bir dram filmi. Ali Şen çok iyi oynamış filmde. Yalçın Gülhan çok zengin ve çok iyi bir hayatı varken kumar ve kadın yüzünden tüm işini, evini, arabasını, ailesini kaybediyor. Film genel olarak dram ve duygusallık üzerinden işlenmiş fakat film de 3-4 defa macera diyebileceğimiz kavga sahneleri de mevcut.

Cevap Yaz

GökhanTöre7

11 Nisan 2015 01:46

Müthiş birşey ya . 10 Üzerinden 10 ! . Hep 3 kağıtçı rollerine alıştığımız üstad ALİ ŞEN inanılmaz oynamış dramı . Ruhu şad olsun büyük ustanın .

Cevap Yaz

Revorse

21 Nisan 2013 20:39

Fena bir film değil,Ali Şen özellikle çok iyi rol yapmış bu filmde dikkatleri üzerinde toplayabiliyor rahatlıkla...

Cevap Yaz

Alın yazısı

28 Temmuz 2010 13:13

 

Cüneyt Arkın'ın Oynamış olduğu İstanbul Sokaklarında , İsimli filminİkinci ve renkli Çevrimi, babası aracılığıyla fabrikaların başınagetirtilen Suat , İlk önceleri Göz doldurur.Ancak daha sonralarıkötü bir guruba katılarak , kumar ve kadın düşkünü olur , tüm servetinikaybeder...babası tarafından red edilir.bir cinayete adı karışır hapisten çıktıktan sonratövbe eder ve ailesini aramaya başlar.İyi bir dram , hangi film daha güzel dersektabiki siyah beyaz çekilen İstanbul sokaklarında filmi , daha iyi çekilmiştirYalçın Gülhan İçin Seyredilir.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica