Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Seninle Son Defa

Seninle Son Defa

8,11

(13 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 25 Dk Dram Duygusal Psikolojik Dram, Duygusal, Psikolojik

Yönetmen: Feyzi Tuna Feyzi Tuna

Ülke: türkiye

Oyuncular: Talat Gözbak, Savaş Başar, Sema Tamer, Sevda Ferdağ, Tarık Akan, Güler Ökten, Nuran Oktar, Cüneyt Türel, Alev Koral, Aliye Uzunatağan Devamını Gör...

Ödüller: En İyi Kadın Oyuncu

Konusu : Filmde, kendinden genç bir erkekle aşk yaşayan evli bir kadının hikâyesi anlatılır. Nesrin, eşiyle sorunlar yaşayan orta yaşlı bir kadındır. Bir gün genç bir mühendis olan Uğur'la tanışır. İkili zamanla aşk yaşamaya başlar. Nesrin'in kocası bir süre sonra bu ilişkiyi öğrenir. Nesrin'in Uğur'dan ayrılması için onu tehdit eder. Bu durumu Uğur'a söyleyemeyen Nesrin, Uğur'u terk eder. Ancak ayrılmak zorunda kalan Uğur ile Nesrin'in yolları bir süre sonra tekrar kesişecektir.enigmacuture

19 Kasım 2018 17:27

senaryo ve müzikleri ateş ediyor. çok başarılı bir film. özellikle o dönem erotik furyanın hakim olduğunu düşünürsek bu film cidden nimet değerinde.

Cevap Yaz

Göztepe

10 Mart 2018 19:24

Güzel bir film Kıbrıs'ta çekilmiş olması ve çekim mekanlarının güzelliği filmi renkli bir hale getirmiş. Yaz filmlerinin gerçekten ayrı bir güzelliği var. Tarık Akan ,Sevda Ferdağ ve Savaş Başar filmin lokomotifleri konumunda. Kıbrıs'ta askerlik yaptığım için beni o günlere götürdü bu film çekim mekanları otobanları dahilinde gezip gördüğüm yerler. Normalde filme daha fazla puan vermek isterdim lakin film eksik yüklenmiş you tube'ye baslardan biraz eksikti.

Cevap Yaz

Rıza_Nur

27 Temmuz 2016 23:47

Evet iyi bir film.

Cevap Yaz

mansur34

4 Mayıs 2016 20:45

Film aslında klişe bir konuya sahip ama selim ileri bu klişe hikayeyi güzel diyaloglarla renklendirmiş oyunculuklar da iyi olunca film kendini izletiyor özellikle sevda ferdağ rolün de başarılı baş rolün üzerinden kalkmış savaş başar da rolün de fena değil keşke kendi sesiyle oynasaydı yinede levent dönmez in savaş başar dublajı yakışmış kendine filmin 16 mm çekilmesi filme epey zarar vermiş görüntü kalitesi de kötü yer yer karanlık sahnelerden film de görüntüler de pek görünmüyor filmin kuzey kıbrıs da çekilmesi ve atilla özdemiroğlu nun güzel müzikleri ve final sahnesindeki güzel hüzünlü şarkı filmin artıları tadında uzatmadan 85 dakika da biten film kısaca izlemeye değer iyi bir dramatik aşk filmi.

Cevap Yaz

balabangür

24 Nisan 2016 13:08

Birde filmib müziği daha sonra Muhsin bey filminde kullanılmış ama daha basit bir tarzda

Cevap Yaz

balabangür

24 Nisan 2016 12:40

Bende izlerken ilk dikkat ettiğim savaş başarın sesinin dublaj edilmesi. O ses aklımda hep iffet filmi ile kalmıştı. Filmde diyaloglar çok iyi bence senaryonun iyi elden çıkması bir filmi 38 yıl sonra dikkat edilmesini sağlıyor.

Cevap Yaz

MGUNAY

26 Şubat 2016 10:20

Filmi dvden izledim erotizm içeren sahnesi yok. Filmin tek kötü yanı Savaş Başar'ın muhteşem ses tonunu duymaktan mahrum kalmamız.

Cevap Yaz

performer

13 Şubat 2016 21:44

atilla özdemiroğlu'nun müzikleri çok başarılı...filmin 16mm çekilmiş olması hiç iyi olmamış bu yüzden görüntü iyi değil... ayrıca tv de jeneriksiz yayınlanmasının nedeni filmin jeneriğinde film başlarken bu başlangıç sahneleri erotizm içerikliymiş ve bu yüzden jeneriksiz yayınlanıyor...

Cevap Yaz

lebkuchen

31 Mayıs 2014 14:59

Türk Sinemasinin,Hak ettigi yeri bulamamis filmlerinden,dir..Seninle Son defa,Sevdag Ferdag,in Muhtesem güzelliginin,oyunculugu ile bütünlestigi,en güzel filmidir bence..Filmin dedigim gibi,belki tek Handikapi,Sevdag ferdag,in basrol kadin oyuncu olusudur,Eminim,Onun yerine,Türkan Soray,oynamis olsaydi,Bugün bu sayfada,Filmin Künyeside dolu olur,Filmde Hakettigi ilgiyi ve Övgüyü alirdi..

Cevap Yaz

benimsinema

30 Mayıs 2013 10:56

siradan bir filmdi benim icin, senaryosuda bilindik.....filmde hic heyecanda yoktu.... sevda evli ama mutsuz...birgün karsisina genc bir mühendis cikar birbirine asik olurlar...ama kocasi savas durumu ögrenince, sevda tariki terk etmek zorunda kalir....bi zaman sonra tarik genc bir kizla tanisir hatta evlenmeye karar verirler...genc kiz sevdanin kiz kardesidir...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica