Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Tuzak

Tuzak

8,89

(26 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 32 Dk Macera Dram Duygusal Macera, Dram, Duygusal

Yönetmen: Atıf Yılmaz Atıf Yılmaz

Ülke: türkiye

Oyuncular: Rıza Tüzün, Abdurrahman Palay, Ahmet Güzel, Sabahat Işık, Aydın Haberdar, Hakkı Kıvanç, Ajlan Aktuğ, İsmail Hakkı Şen, Hakan Tanfer, Neslihan Danışman Devamını Gör...

Konusu : Amerikada okuyan ve doktor olan genç bir adam belediye başkanı olan babasının öldürüldüğünü duyunca yurda döner. Babasının kimler tarafından öldürüldüğünü araştırmaya başlar, tek düşüncesi onun intikamını almak olmuştur.Uğur Erol

15 Eylül 2020 22:17

Harika bir film

Cevap Yaz

performer

22 Ekim 2019 21:44

öncelikle umur bugay'ın harika senaryosu ve filmin tüm kadrosu güzel bir iş çıkarmışlar. defalarca izlenebilecek bir film.

Cevap Yaz

Ali_Alamuti

27 Ağustos 2019 16:29

Sosyal içerikli, sürükleyici bir aksiyon filmi. Amerikadan dönen bir doktoru da oynasa yine bol vurdulu kırdılı sahne vardı. Ayrıca, bir çocuk ile 3-4 yaştan daha büyük, hele de yetişkin adamların arkadaş olmasını doğru bulmuyorum, normalleştirilmemeli.

Cevap Yaz

SarpBayhan

2 Temmuz 2019 15:07

Cüneyt Arkın'ın sevdiğim filmlerinden birisi. Bugün televizyonda gösterildi, Hulusi Kentmen bu filmde konuk oyuncu gibi olmuş. Filmin genel bakışı İdealist bir doktorun hem babasının katilleriyle hesaplaşması hemde kasabayı fabrikanın atıkların kurtarmasını anlatıyor. Final sahnesine doğru babasının katilini ameliyat etmesi ve hayatını kurtarması yapılan kötülüğe iyilikle karşılık vermek teması işlenmiş. Özetle izleyiciyi sıkmayan ailecek izlenebilecek bir sinema filmi.

Cevap Yaz

liondaddy

9 Şubat 2016 09:35

Televizyonda da bir çok kez denk geldiğim ve izledikçe keyif aldığım kaliteli bir Cüneyt Arkın filmi daha. Ali Sururi, Fabrikatör Fazıl bey karakteriyle çok iyi bir oyunculuk sergilemiş. Para,hırs,zenginlik için kendi torununu bile zehirli suya atacak kadar gözü dönmüş bir karakterle çıkmış seyirci karşısına.

Cevap Yaz

Kleberson

29 Aralık 2015 23:53

cüneyt arkinin muhtesem filmlerinden biri cüneyt arkin kesinlikle türk sinemasinin en iyi jönü selma güneri hulusi kentmen ve Hakan tanfer ali sururi Neslihan danisman cok basarili rollerinde

Cevap Yaz

bysiirtli56

22 Ağustos 2015 04:13

film bana ana konu olarak biraz kısıtlı geldi cüneyt arkın adına beklediğimden azını buldum

Cevap Yaz

fahri.07

24 Aralık 2014 12:27

güzel bi cüneyt arkın filmi.filmin verdiği toplumsal mesajlar çok önemli.mutlaka izlenmeli.

Cevap Yaz

performer

30 Kasım 2014 23:38

atıf yılmaz'dan bir toplumsal film. yapımcıyı memnun etme kaygısı ile bazı sahneler çok klişe olsada atıf yılmaz'ın ustalığı ile çekilmiş güzel bir film. eminim bu filmi atıf yılmaz daha sonraki yıllarda çekmiş olsaydı daha bağımsız bir film olarak karşımıza çıkabilirdi.

Cevap Yaz

Göztepe

4 Kasım 2014 18:25

Cüneyt Arkın'dan harika bir film toplumsal içerikli olmasının yanında o yılların ruhunu yansıtıyor bu film arkadaşların belirttiği gibi. Belediye başkanı olan babasının katilini arayan bir doktor. En yakın arkadaşı bir fabrikatör olan Avni Baba faili meçhul bir cinayete kurban gidiyor. Filmde rol alan tüm oyuncular rollerinde çok başarılıydı ama rahmetli Ali Sururi ve Aydın Haberdar için filmin kilit isimleri diyebilirim. Çünkü bu ikili filmde bütün cinayetleri rol gereği beraber işlediler. Fabrika atıkları zaten yıllardır büyük bir tehlike halende aynı tehlike devam ediyor. Ben bu sorunun çözüleceğini artık inanmıyorum malesef. Çekim mekanıda harika filmin Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde çekilmiş ülkemizin cennetten bir parça olan şirin ilçelerden.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica