Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Cezanı ÇekeceksinGöztepe

7 Mart 2015 00:47

Arkadaşlara aynen katılıyorum güzelim filmi hem erotizm hemde montaj hatasından dolayı mahvetmişler. Oysa film güzel başlamıştı sadece sonlara doğru toparlayabilmişler. Tamer Yiğit'ten bol erotizmli bol vurdulu kırdılı filmlerinden birisi kısacası filme yazık olmuş. Kaan Karaca'nın çok cesur sahneleri. Genelde kötü rollerde oynayan Tarık Şimşek'in polis rolü ilginç ve şaşırtıcıydı.

Cevap Yaz

MGUNAY

6 Mart 2015 09:51

Revorse arkadaşın dediği müzikle geçiştirme sahnesinin bir benzeri Tamerle Belgin'in oynadığı film Daima Kalbimdesin filminde de olmuştur. orada dada sanırım seslendirme sonradan ilave edildi. ortalarda filmi biri anlatıyordu. nagatifde ses bozulduğu için mi böyle değişikliklere gidildi insan merak ediyor.

Cevap Yaz

Revorse

14 Kasım 2014 21:24

Mutemet Ayhan(Tamer Yiğit) işyerine maaşları götürmek için paraları almaya gelmiştir.Ancak onu kötü sürprizler beklemektedir...Konusu normal ancak gereğinden fazla erotizm içeren ve filmin ortalarına doğru 10-15 dakika sadece sahneye uygun müziklerle geçiştirilen basit bir çalışma olmuş.Özellikle İhsan Baysal'ın uygunsuz sahneleri var,Karaca Kaan da erotik filmlere girişi sağlam yapmış...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica