Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Para

Para

8,31

(18 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Şubat 1973 1 Saat 28 Dk Duygusal Dram Duygusal, Dram
IMDb puanı: 0

Yönetmen: Memduh Ün Memduh Ün

Ülke: türkiye

Oyuncular: Reha Yurdakul, Hulusi Kentmen, Tijen Doray, Sevda Karaca, Yalçın Gülhan, Perihan Savaş, Tarık Akan, Tuncer Necmioğlu, Suna Selen, Hikmet Taşdemir Devamını Gör...

Konusu : Filmde, bir adamın kendisini en yakın arkadaşıyla aldatan sevgilisinden ve arkadaşından intikam alması anlatılır. Birbirlerini çok seven Murat ile Aysel evlilik hayalleri kurmaktadır. Ancak evlenmek için Murat’ın okulunu bitirmesini beklemeleri gerekmektedir. Aysel’in babası ise bu evliliğe karşıdır. Kızını zengin bir adamla evlendirmek ister. Bunu öğrenen Murat okulunu bırakarak bir şirkette çalışmaya başlar. Ancak şirket kendisini iki aylığına başka bir şehirde görevlendirir. Murat gitmeden Aysel’i en yakın arkadaşı Ferit’e emanet eder. Murat’ın yokluğunda Ferit, Aysel’e âşık olur. Bir gece Aysel’i sarhoş ederek onunla beraber olur. Daha sonra Aysel, Ferit’le evlenmek zorunda kalır. Bunun üzerine Murat, kendisini aldatan Ferit ve Aysel’den intikam almaya çalışacaktır.mavi_superisi

1 Mayıs 2019 19:13

Defalarca kez işlenen bir konuya sahip. Perihan savaş öyle duru bir güzelliğe sahip ki... yalcın gülhan kötü adam rolünü çok iyi oynamış. Ama kim olsa tarık akan'ı unutamazdı, perihan'a hak veriyorum. Tarık akan'ın perihan savaş'la birlikte olduktan sonra yüzüne paraları saçtığı anda duyguları gerçekten güzel yansıtmışlar.

Cevap Yaz

Kaptan34

20 Nisan 2017 11:41

Her yönüyle kusursuz bir film sevda karaca filme farklı tat katmış

Cevap Yaz

nurella00

21 Mart 2016 12:40

Tek kelimeyle mükemmel...

Cevap Yaz

öznurkenan

6 Şubat 2016 18:13

Senaryo çok bilindik olmasina ragmen akıci bir film .

Cevap Yaz

performer

25 Ocak 2016 22:58

güzel bir film... perihan savaş'ı gülen kıpçak'tan sonra jeyan mahfi ayral dan ilk defa duyuyorum galiba... pek alışık değiliz ama fena olmamış.

Cevap Yaz

benimsinema

22 Haziran 2014 20:00

Perihanin en sevdigim halleri yesilcamdaki ilk yillar.öyle saf güzelligi varki... filmde okadar para lafi geciyorki... al iste zamanimizda hala paranin gücü gösterir.

Cevap Yaz

kral_affetmez

9 Kasım 2013 11:21

filmin sonu çok üzücü perihan savaş sonunda ölüyor ve tarık akan onun söylediklerini hatırlıyor burasını çok beğendim yalçın gülhanda iyi rol yapmış güzel bir türk filmi.

Cevap Yaz

Göztepe

19 Eylül 2013 23:53

Konu olarak yeşilçamda sonraki yıllarda çok fazla işlenen bir film olsada Tarık Akan'la film dahada güzelleşmiş. Tarık Akan'ın sinemada ilk yılları vefasızlık,arkadaş kurşunu gibi şeyler filmde fazlasıyla bulunuyor. Ayrıca fazla kamera önünde olmamasına rağmen Sevda Karaca'da filme renk katan isimler arasında filmde. Yalçın Gülhan'ın delirme sahneleride buna eşdeğer şekilde güzel bir film..

Cevap Yaz

jeremiekhan

12 Eylül 2013 12:14

orta karar bir film ve çok işlenen bir senaryo yani çok beklentiye girmeyin izleyin ve unutun

Cevap Yaz

liondaddy

18 Haziran 2013 11:42

Belkide senaryosunun sonraki yıllar için bir çok kez uyarlanacak bir film olacağını kimse tahmin edemeyebilirdi filmi çekerken. Duygusal ağırlıklı güzel bir film.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica