Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Erdal Özyağcılar (Erdal Özyağcılar )

Erdal Özyağcılar

Doğum Yeri : İznik-Bursa

Doğum Tarihi : 4 Ağustos 1948

Eğitim : Şehir Tiyatroları

Hakkında :

İlgili FilmlerSinemakralı1

8 Mart 2020 15:25

Erdal özyağcılar yetenekli iyi bir oyuncu ses tonu da çok güzel ayrıca dublaj sanatçısı yeniden aktif olarak dizi ve filmlere döndü ayrıca tiyatroda yapıyor hala umarım hiç durmadan yeni dizi ve filmlere devam eder.

Cevap Yaz

toprakcan01

3 Kasım 2019 20:56

Çok sevdigim bir oyuncu komik sinirli halleri süper her rolünü fazlasıyla oynamış ender türk sineması oyuncularından biridir erdal abi

Cevap Yaz

Ali_Alamuti

13 Temmuz 2019 12:10

Beğendiğim bir oyuncu, özellikle kötü karakterleri daha iyi oynuyor. Western lerin melek yüzlüsüne benzeyen farklı ve unutulmaz bir yüz yapısı da bunu sağlıyor.

Cevap Yaz

KartalTibetTutkunu

17 Temmuz 2017 18:46

Sinema oyuncusu için başarısı çizgi üstü düzey bir aktör Tv dizi "Elveda Rumeli, Yabancı Damat, Bizimkiler" artısı

Cevap Yaz

halilmutluyorgali

12 Şubat 2017 03:49

Erdal Özyağcılar genç oyuncuların örnek alacağı kadar mükemmel bir oyuncu ilk Yeşilçam sinemasına ayak bastığında filmlerde arka plan karakterlerinde oynuyordu Çöpçüler Kralı Kibar Feyzo Sultan Talihli Amele Namuslu Yılanların Öcü Aşık Oldum Postacı Şabaniye Ya Ya Ya Şa Şa Şa Beyoğlu'nun Arka Yakası Adem ile Havva Züğürt Ağa Yarın Cumartesi rol aldığı önemli yapımlardır ama dizilerde hep başrol ana kişiyi canlandırdı Bizimkilerde Şükrüyü Delikanlıda Ercümenti Beşik Kertmesinde Ay Dedeyi Yabancı Damatta Kahraman Baklavacıoğlu Elveda Rumelide Sütçü Ramiz Karadağlarda Halit Karadağı Sevdalukta Ali İhsan Gediki ve son dizisi Gülümse Yeterde Hasanı canlandırdı ama yıllardır sinema filmlerinde rol almıyor nedense

Cevap Yaz

mansurx

11 Kasım 2016 08:38

Erdal özyağcılar yetenekli,karizmatik çok iyi bir oyuncu filmlerde yardımcı başroldeyken akıllıca davranıp dizilere geçti dizilerde baş rolde oynamıştır hala da dizilerde baş rollerde oynuyor bu o kadar herkesin başaracağı bir şey değil çoktan beri sinemada yok umarım yeniden sinemada da görürüz yeni dizi ve filmlerde görmek isteriz başarılar dilerim.

Cevap Yaz

SarpBayhan

10 Nisan 2015 12:22

İyi bir oyuncudur özellikle Çöpçüler Kralında arabanın teyp'ini çalmaya çalıştığı sahnesi efsanedir. Bizimkiler dizisinde Şükrü'ydü ayrıca Yeşilçam filmlerine de emek vermiş bir değerdir. Son yıllarda oynadığı dizilerden iyi para kazandı sanırım. Oynadığı diziler içinde Yabancı Damat ve Elveda Rumeli gerçekten çok çok güzeldi.

Cevap Yaz

vatansever10

22 Temmuz 2014 21:55

kibar feyzo dakı oyunculuğu üst sevıyede..ALLAH uzun ömürler verır ıns usta oyuncumuza....

Cevap Yaz

ozlemdonmez

7 Eylül 2013 04:51

'Sadri ALIŞIK Kemal SUNAL Şener ŞEN'in 4'lü Kare as'ı Erdal ÖZYAĞCILAR...

Cevap Yaz

mehmetnurtutu

9 Mayıs 2013 01:35

Büyük usta oyuncu.Bizimkilerin unutulmaz Şükrüsü

Cevap Yaz
Yandex.Metrica